1. Forum portalu www.ski2die.pl służy wymianie poglądów, doświadczeń, informacji pomiędzy Użytkownikami. Przedmiotem wypowiedzi na forum www.ski2die.pl powinny być tematy związane z prawem.

2. Portal www.ski2die.pl nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane na forum www.ski2die.pl przez Użytkowników. W szczególności portal www.ski2die.pl nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad i informacji udzielanych przez Użytkowników.

3. Korzystanie z forum www.ski2die.pl jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany Użytkownik może umieszczać na forum www.ski2die.pl swoje wypowiedzi.

4. Wypowiedzi Użytkowników są przechowywane przez portal www.ski2die.pl.

5. Zabronione jest umieszczanie wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

6. Zabronione jest także umieszczanie, bez uprzedniej zgody portalu www.ski2die.pl, wypowiedzi zawierających linki do stron www oraz treści reklamowe.

7. Naruszenie postanowień punktów 5 lub 6 skutkować będzie trwałym i natychmiastowym usunięciem Użytkownika z forumwww.ski2die.pl, wraz z usunięciem jego wypowiedzi, a w przypadku naruszenia punktu 5 także powiadomieniem organów ścigania.

8. Portal www.ski2die.pl zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku na forum www.ski2die.pl, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego tytułu.