Temat: Proszę o recenzję volkli

Witam , chciałem prosić o recenzję tych nartek i wiązań. http://allegro.pl/freestyle-nowe-volkl- … 35664.html
Jakby co jestem początkujący :)

2

Odp: Proszę o recenzję volkli

Faktycznie "carvingowe" ! :)

3

Odp: Proszę o recenzję volkli

To był sarkazm czy nie? :( Narta raczej freestylowa! A co z wiązaniami? Czy są dobre? Mam 178 wzrostu i ważę 63 kg.

4

Odp: Proszę o recenzję volkli

"Narty FREESTYLE - wysoki model VOLKL" - jeden z bardziej podstawowych
Narta wystarczy Ci na pierwszy sezon potem sam będziesz wiedział co dalej:) Z wiązaniem podobnie tyle że to słabsze ogniwo tego zestawu..

5

Odp: Proszę o recenzję volkli

Już po jednym sezonie będę musiał zmieniać?  A co dają wyższe modele? Same już skaczą? :D :D :D

6

Odp: Proszę o recenzję volkli

Nie wiem czy będziesz musiał, może nie.. Narty z niższych półek cenowych po prostu mniej znoszą, dużo łatwiej wyrwać krawędź, mają tańsze laminaty, ślizgi słabsze ale za to lżejsze drewno (albo i jego brak..) Nie jestem zwolennikiem kupowania topowych bardzo twardych modeli na pierwsze sezony, więc uważam że nie jest to bardzo zły zakup patrząc na ten budżet, bo oczywiście da radę "mądrzej" kupić...

7

Odp: Proszę o recenzję volkli

Budżet nie gra roli.. Ale stwierdziłem , że na pierwsze narty freestyle nie będę 1500 zł wydawać więc znajdę jakieś nówki ze starszych sezonów. Nie patrząc na cenę jakie nartki na początek byś polecił?

8

Odp: Proszę o recenzję volkli

Pomyślał bym o dobrym wiązaniu, które zawsze przy zmianie narty możesz wziąć ze sobą, takie co Ci starczy na dłużej np.
Griffon, Attack 13, STH 12, 14
Co do narty wybór jest mega szeroki, ja bym wziął coś już z małym rockerem..

9

Odp: Proszę o recenzję volkli

Ok dzięki. A mówiąc o wiązaniach załączonych do tych nart , tam jest napisane że są do 10 din. Waże 63 kg więc chyba to wystarczy? Po co wtedy mi wiązanie freestylowe? Jest róznica?

10 (edytowany przez pas40 2014-01-19 20:23:43)

Odp: Proszę o recenzję volkli

"To był sarkazm czy nie? "  Sprzedajacy napisał o tych nartach ze sa "carvingowe" :).Czytaj dokładnie ogłoszenie!

11

Odp: Proszę o recenzję volkli

No widziałem. Ale wystawia milion nart więc to pewnie z szablonu. Przecież narta jest freestylowa nie carvingowa.

12

Odp: Proszę o recenzję volkli

narta jest taliowana, ma normalna niezaokraglona krawedz wiec jest i curvingowa, tak naprawde 99,9% twin tipow jest curvingowa :) nie czepiajcie sie tak opisow ;) tamte wiazania akurat w porownaniu do innych ofert na allegro bardzo daja rade, nie jest to sth ani nx ani marker griffon/jester ale chlopak jest poczatkujacy wiec watpie aby w najblizszym czasie od razu je rozwalil ;) 10 din Ci na sam poczatek styknie, przy skakniu ustawisz sobie na poczatek na 8 tylko ze po sezonie sprezyna moze byc juz troche wyrobiona i bedziesz musial na maksa jest zaciskac co dobre do konca nie jest ale da rade jezdzic :)
a btw jesli interesuje Cie volkl alley to tutaj masz u mnie http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=10691 rozmiarowo idealna do Twojego wzrostu i wagi (nie bierz na poczatek nart na swoj wzrost(!) bo bd sie meczyc), 2 stowki drozej, ale to jest alley o sezon młodszy, dostajesz lepsze wiazania i juz do 12 din + gratis pokrowiec na lata ;)

13

Odp: Proszę o recenzję volkli

Ajj... Szkoda , że dopiero teraz piszesz bo wczoraj już je kupiłem. ;/ No nic , najwyżej sprzedam wiązania i jakieś lepsze kupię.

14

Odp: Proszę o recenzję volkli

jelen94 napisał/a:

A mówiąc o wiązaniach załączonych do tych nart , tam jest napisane że są do 10 din. Waże 63 kg więc chyba to wystarczy? Po co wtedy mi wiązanie freestylowe? Jest róznica?

Chciałem podbić jeszcze to pytanko!

15

Odp: Proszę o recenzję volkli

Czy ktoś z was zna taką stronę internetową jak https://www.jestmodnie.pl/makijaz-na-st … go-wykonac . Mnie takie informacje zawsze bardzo interesują.Takim właśnie jestem człowiekiem.Bardzo mądrym człowiekiem.