16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

Ta....i pewnie srogo kosztuja...

17 (edytowany przez sznerchu 2007-02-05 09:21:55)

Odp: Przełamać strach...

raczej nie oczekuj ze wyadasz na kask mniej niz 170zł... a i nie zdziw sie jesli kask kosztowałby cie 279zl

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

No tak wlasnie mysle kolo 200zl wydac... tylko jaki kupic?? Shaun White Trace?

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

fajny temat zapodałeś... ja wam drodzy forumowicze moge powiedziec jak sam sobie radze ze strachem. otoz adrenalin zawsze jest nawet przed 360 ktora ogolnie robie spokojnie zawsze i wszedzie. Cała rzecz polega na tym, żeby strach nie paraliżował, a pomagał się skoncentrować. Powiem krótko... trzeba dokładnie wiedzieć w teorii co i jak z danym trickiem. Więc po przeczytaniu tego posta polecam zaglądnąć na tematy "jak zrobić 360" itd itp... Jeżeli chcecie zrobic pierwszą trójkę na pałę przez długi czas będzie źle. PO to są trick tips żeby strachu było mniej. Może kiedyś wyjdzie Szkoła Tricku NowejSzkoły to tam będziecie mieli wszystko idealnei wyjaśnione przez naszych najlepszych prosów.Peace!

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

No taka szkoła tricku bylaby mega...albo jeszcze lepiej byloby jakby nasze lokalne prosy dawaly info kiedy gdzie jada...bo duzo daje rada na stoku...

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

jest jedna ciekawa strona na ktorej sa animacje trickow - http://www.abc-of-skiing.com/ ale "nie po nasymu"

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

ja powiem tak: dobra sprawa jest sie bac przed jakims trickiem...organizm produkuje wtedy adrenaline ktora sprawia ze mamy szybsza reakcje i latwiej jest sie skoncentrowac na tricku...jednak sa pewne granice..jak sie bedziesz bal w grzyb to nie ma bata,na bank sie wyjebiesz...a co do przelamania strachu to polecam batony;D

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

z innej beczki...jak powinny byc ustawione wiazania??? Na srodku narty czy troche z tylu...i czy narta carvingowa + wiazania wazy tyle samo (lub porownywalnie) co TT???.
Prosze o odp

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

hmmm jesli chodzi o samo FS to najlepiej centralnie sprawdza sie to na sw jest duza roznica niz normalnie.. a jesli bedziesz jezdzic tez trcohe FR to lepiej przesun troche bardziej do tylu.. ale nie za mocno co do wagi... hmmm najlepiej jak tt waza jak najmniej jednak nie zawsze tak da rade wiec czasami sa takie same a czasami ciezsze... to zalezy od nart i wiazan w niej zamontowanych

zagadaj do mnie na gg bo mam sprawe do ciebie

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

ja tesz smigam na rowerze i nie przesuwa sie bariera tylko poprostu ma sie przeorany muzg. :D

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

hmm czy ja wiem,ja zawsze zapominam o calej teorii,swiecie i w ogole wszystkim szczegolnie przy pierwszych trickach w sezonie/w danym dniu co najczesciej konczy sie (odpukac) niegroznymi kreszami. A pozniej to juz sie samo robi jakos :)

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

rozumiem o co biega darek(ze masz stracha ,itp)bo tez mam cyka przed nowymi niektorymi trickami ale o to w tym chodzi-to jest sport extremalny i bez upadkow,duuzych lotow,przelamywania nowych barier,... nie bedzie okreslanym takim mianem........:) -powiem tak: "jak sie nie wywrocisz to sie nie nauczysz" PROCA:) pzdr zycze przelamania strachu:P

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

$€??@ napisał/a:

rozumiem o co biega darek(ze masz stracha ,itp)bo tez mam cyka przed nowymi niektorymi trickami ale o to w tym chodzi-to jest sport extremalny i bez upadkow,duuzych lotow,przelamywania nowych barier

jakos ostatnio nie bylo po tobie widac ze masz stracha jak rzucales sie na rozne triki :P

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Przełamać strach...

koras napisał/a:
$€??@ napisał/a:

rozumiem o co biega darek(ze masz stracha ,itp)bo tez mam cyka przed nowymi niektorymi trickami ale o to w tym chodzi-to jest sport extremalny i bez upadkow,duuzych lotow,przelamywania nowych barier

jakos ostatnio nie bylo po tobie widac ze masz stracha jak rzucales sie na rozne triki :P

Koras----przed niektorymi :P;P;P<lol>