Temat: Dziecko nie chce spać?

Mój pierworodny jest bardzo uparty. Czasem potrafię kłaść go do snu parę godzin. Jak sobie ułatwić tę czynność? Zabawki jak http://www.smykoland.pl/producent-szumisie,dCg-_pQ.html czy macie jakieś inne propozycje? :)

2

Odp: Dziecko nie chce spać?

Najlepiej jak mu podasz ciepłe mleko z miodem :) Sprawdzone u swojego dzieciaka.


_______________________
ubezpieczenia na życie w rankingubezpieczennazycie.pl

3

Odp: Dziecko nie chce spać?

Może ma za mało ruchu na świeżym powietrzu? Moje dzieci po dniu spędzonym na stoku nie mają najmniejszego problemu z zasypianiem. W dzień świetnie się bawią, a w nocy odpoczywają. ;)

4

Odp: Dziecko nie chce spać?

Najlepiej w dzień umęczyć dziecko, w sensie zapewnić mu dużo ruchu i rozrywki, a wtedy na pewno nie będzie problemów z zasypianiem

5

Odp: Dziecko nie chce spać?

Sam nie wiem jaki to jest powód że dziecko nie śpi.Chodź na pewno to jest bardzo duży powód.

__________________________________________
Mêskie Zegarki Tissot

6

Odp: Dziecko nie chce spać?

Butelka wina przed spaniem potrafi uśpić dorosłego chłopa. Myślę, że wiesz już co robić, żeby dziecko mogło zasnąć :D

7 (edytowany przez piotr4443 2019-09-30 17:35:01)

Odp: Dziecko nie chce spać?

Jak dziecko nie chce spać to naprawdę jest wielki problem.Wiem to sam bo podobnie coś przeżywałem.

________________________________________________
zobacz cenę wykonania stron w poznaniu

8

Odp: Dziecko nie chce spać?

Na to chyba nie ma złotego środka.

9

Odp: Dziecko nie chce spać?

Może za dużo siedzi na komputerze i gra np. w Rocket League Rangi? Nie mam innego pomysłu dlaczego tak może być...