Temat: Narty all mountain

Cześć moi drodzy skierzy :D
Pisze do was z prośbą o pomoc. Poszukuję nart, które będą mnie wytrwale nieść w białym puchu, na twardych stokach jak i na snowparku, z tymże raczej skłaniam się ku trasom. Na nartach jeżdżę odkąd pamiętam, mam 17 lat, 175 wzrostu i ok 60 kilo. Do tej pory jeździłam głównie na carvingach, próbowałam tez freestylufki i spodobały mi się, jednak typowe Free są nieco za miękkie dla mnie, dlatego postanowiłam nieco przekwalifikowac się na all mountain. Jedynym problemem przy doborze nart jest stan mojego portfela. Zamierzam wydać do 700 zł. Czy macie jakieś propozycje?

2 (edytowany przez Freestyler 2017-01-24 14:21:08)

Odp: Narty all mountain

Niestety nie ma nart, które nadają się do BC, na snowpark i na trasy, póki co za żadną cenę :D ja mam natomiast na sprzedaż freeski w całkiem dobrym stanie, nordici double six z wiązaniami head mojo 12, długość 170cm czyli idealnie dla Ciebie. Na snowpark i trasy nadają się idealnie. Dodatkowo sprzedam Ci je za 500zł, jak jesteś zainteresowany to pisz :)

3

Odp: Narty all mountain

http://allegro.pl/majesty-bc-dirty-bear … 63082.html

4

Odp: Narty all mountain

Hej hej! Powiem Ci, że miałam identyczny problem, tyle, że do mnie dochodziło jeszcze, że mam 160 wzrostu: za dużo na dziecko, za mało na faceta ;) Załapałam gdzieś na skrajach internetu Rossignole Trixi (czy jakoś tak). Nie najnowsze, ale były w dobrym stanie, a i tanie (jakieś 400ziko max) i jeszcze całkiem ładne ;) Mam je już chyba 4 sezon i są niezniszczalne. Przejechały ze mną nie jeden stok, nie jedno pole i nie jeden park. Fakt faktem, że krawędzie zjechane w parku nie pomagają na stoku, a wiązania ustawione na stok czasem przeszkadzają w lądowaniu niektórych tricków, ale i tak naprawdę polecam!
Jak uda Ci się gdzieś złapać (bo to dość stary model) i nie znalazlabys nic lepszego (bo to jednak trochę taki niedopracowany oldschool), a portfel by przycisnął jeszcze bardziej to bierz i ciesz się, że masz ;)
Pomyślnych śniegów!
Peace