Temat: Skrzynka pocztowa

Czesc
Od jakiegos czasu na moja skrzynke pocztowa przychodzi bardzo duzo reklam, niestety nie moge ustawic zadnych filtrow. Znacie moze jakies nie wiem wtyczki do przegladarki lub cos co by mi pomoglo z tym walczyc? Naczytalem sie takze o szpiegowaniu uzytkownikow przez rozne serwisy spolecznosciowe itp. i zastanawiam sie nad zalozeniem swojej wlasnej skrzynki. Problem polega na ty, ze nie wiem z jakiego hostingu najlepiej skorzystac .. najbardziej zalezy mi na pozbyciu sie niepozadanych tresci oraz prywatnosci. Przelgadalem sporo ofert dostepnych na rynku, jak narazie najlepsze warunki oferuja oni https://www.nazwa.pl/poczta/ Moze ktos z forumowiczow mial z nimi jakas stycznosc, prosze w takim przypadku napisac w skrocie jak to to wyglada. Jesli macie jakies inne sprawdzone rekomendacje takze prosze o informacje. Pozdrawiam

2 (edytowany przez basmen 2017-03-19 22:43:56)

Odp: Skrzynka pocztowa

Na Gmailu nie ma w ogóle spamu. Ja korzystam i jest super
---------
click Page

3

Odp: Skrzynka pocztowa

Miałem domenę na nazwie i korzystałem tam też z ich poczty - wszystko fajnie, nie ma reklam, tyle, że reklam nie ma na jakiejkolwiek płatnej poczcie a nazwa jest NAJDROŻSZĄ firmą jaką kiedykolwiek widziałem.