Temat: Tablice do biura

Witam Was! Potrzebuję tablice do pisania do firmy. Będę potrzebował większą ilość sztuk kilka do biur oraz sal konferencyjnych. Może orientujecie się gdzie takie mogę kupić ? Zastanawiam się nad tym bo potrzebuję w nietypowym rozmiarze oraz kształcie nie takiem całkiem prostym. Znalazłem taką ofertę  www.tableo.eu  Myślicie że fajna to opcja ? Kupował ktoś od nich ? Zakładacie coś takiego w biurach , i sprawdza się ?

2

Odp: Tablice do biura

Dzięki :) Właśnie też jestem aktualnie "na kupnie" tablic do biura, więc na pewno rozeznam bliżej tę ofertę.

3

Odp: Tablice do biura

Jeszcze polecam zajrzeć przy okazji w salonach agata. Zreszta online widze tez maja w sprzedaży tablice w bardzo spoko cenach

4

Odp: Tablice do biura

A mieliście już okazję organizować niszczenie dokumentów w Krakowie należących do firmy, zastanawia mnie jak się za to zabrać

5

Odp: Tablice do biura

Ogólnie w samym biurze zawsze przyda się sporo fajnych rozwiązań i jeśli chodzi o moje wybory to ja stawiam na właściwe oprogramowanie. Właśnie od jakiegoś czasu mam już u siebie elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i wiem, że każda firma powinna postawić na takie rozwiązania.