1

Temat: Filmy o szkole

Filmy o szkole
Szkoła to miejsce, w którym spędzamy od dziewięciu do jedenastu lat życia. Określa nasz krąg społeczny, kształtuje charakter w taki czy inny sposób, kładzie (lub nie) podstawową wiedzę na głowie i wyraźnie może twierdzić, że jest "drugim domem". Nic dziwnego, że szkoła i relacje nastolatków w niej często stają się interesującym tematem filmów.
Filmy o szkole https://inmv.best/pl/list/73/
Filmy o szkole to niewyczerpany gatunek. Pierwsza klasa piękna, intelektualna, troskliwa Nauczycielka, torturowany pracą dyrektor-każdy z nas będzie mógł poznać siebie w jednej z postaci. Najlepszy film o nastolatkach jest uniwersalny, ponieważ zastanawia się nad dorastaniem. Mówią o tym zarówno brutalne filmy o przemocy i nękaniu, wzruszające historie pierwszej miłości, jak i szalone komedie o lekcjach i zmianach.
Pierwsza miłość zwykle występuje w latach szkolnych, a to uczucie jest zwykle zapamiętywane do końca życia. Właśnie o tym opowiedzą filmy z tej kolekcji. Najbardziej romantyczne i wzruszające filmy nie pozostawiają nikogo obojętnym, a na pewno pozostawiają po sobie ślad ciepłych pozytywnych emocji.
Najpopularniejsze filmy, które wszyscy już kochali, zmieszane z nowymi taśmami, przypomną o przeżytej miłości, a może sprawią, że marzą o przyszłej miłości.

2

Odp: Filmy o szkole

Niestety takimi sprawami póki co aj się jeszcze nie interesowałem, ale chcę powiedzieć, że również niezwykle istotną sprawą jest to aby wiedzieć również jak najwięcej na temat samych szkół. Publiczna szkoła podstawowa jest na pewno warta uwagi i ja jeszcze chcę powiedzieć, że takie kwestie mnie bardzo interesują praktycznie od zawsze.