31

Odp: PFO 2010

w oficjalnych mistrzostwach polski masz podzial naa junior i senior, logiczne

32

Odp: PFO 2010

chodzilo mi o date, zazwyczaj juniorzy byli do 18lat

33

Odp: PFO 2010

PFO na Harendzie łuhu jestem z Warszawy !

34

Odp: PFO 2010

Ty? hehe :)

No tak to z tymi juniorami wygląda - też mnie to zdziwiło, ale sam tego nie wymyśliłem. Dla pewności sprawdzę jeszcze po nowym roku :)

35

Odp: PFO 2010

pytale w PZS'ie tez junior jest do 20 roku zycia

36

Odp: PFO 2010

Na liście startowej już blisko 60 zawodników, więc mając na uwadze doświadczenia z poprzednich lat i ilości zgłoszeń napływających w "ostatniej chwili" proponuję nie czekać do 21-go stycznia i rejestrować się już dziś.

Jeśli ktoś się zastanawia, bo zobaczył na liście startowej kilkadziesiąt nazwisk różnych Skandynawów, Czechów, czy Angoli ... to niech się nie martwi, bo wszak będzie osobna klasyfikacja dla Polaków :)

Liczymy na jakiś solidny zryw narodowy - w końcu trzeba pokazać, że lokalni riderzy też potrafią.

Pray for snow :)

37

Odp: PFO 2010

werd bo tak to trochee bieda

38

Odp: PFO 2010

ee tam, snow to się przy mrozie minus 18 wyprodukuje i hopa powstanie jak trzeba, lepiej pray for pow!

39

Odp: PFO 2010

w juniorach wystąpi prawdopodobnie..........

<obrazek>

Kelly Sildaru
http://www.kellysildaru.com

duży szacunek 7lat ma dziewczynka

<obrazek>

40 (edytowany przez Gnali 2010-01-05 15:50:37)

Odp: PFO 2010

największą beką jest to że ona jest sponsorowana przez Haribo :) mistrz!

swoją drogą to nie jestem do końca przekonany czy to jest aż taki dobry pomysł żeby taki mały dzieciak skakał na nartach, no ale nie mój to biznes

41

Odp: PFO 2010

Cukierki sponsorują tam narciarzy i snb jak widać choćby na załączonym obrazku hehe Dumle :P

42

Odp: PFO 2010

No to mamy zawodnika z .... Grenlandii :)

43

Odp: PFO 2010

Przyjedzie psim zaprzęgiem?

44

Odp: PFO 2010

Gnali napisał/a:

największą beką jest to że ona jest sponsorowana przez Haribo :) mistrz!

swoją drogą to nie jestem do końca przekonany czy to jest aż taki dobry pomysł żeby taki mały dzieciak skakał na nartach, no ale nie mój to biznes

"czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci"...

45

Odp: PFO 2010

Gnali napisał/a:

Przyjedzie psim zaprzęgiem?

DogSkiing :)