16

Odp: Salomon Team Polska

Co prawda to prawda - ale wszystkie "reklamowe" i "korporacyjne" tematy z forum były kasowane - było o tym już nie raz i dalej tak będzie, więc radzę nie przesadzać z czystą promocją i "opakowywać" ją w tematy stanowiące potencjalną wartość dla wszystkich użytkowników forum - typu: eventy (np. Jib Academy), blogi (np. TwoTip), czy sajty z njusami (np. Hivermag), a w sprawach reklamy przez duże lub nawet małe "R" kontaktować się z redakcją portalu.

17

Odp: Salomon Team Polska

LS napisał/a:

Co prawda to prawda - ale wszystkie "reklamowe" i "korporacyjne" tematy z forum były kasowane - było o tym już nie raz i dalej tak będzie, więc radzę nie przesadzać z czystą promocją i "opakowywać" ją w tematy stanowiące potencjalną wartość dla wszystkich użytkowników forum - typu: eventy (np. Jib Academy), blogi (np. TwoTip), czy sajty z njusami (np. Hivermag), a w sprawach reklamy przez duże lub nawet małe "R" kontaktować się z redakcją portalu.

dkładnie to chciałem powiedzieć :)

18 (edytowany przez Szczepan 2010-01-12 19:50:44)

Odp: Salomon Team Polska

to od tej pory zalozymy topic Salumon i to juz nie bedzie to samo ;) pozatym jest slowo Team i Polska

19 (edytowany przez wojts 2010-01-12 19:57:12)

Odp: Salomon Team Polska

ten temat to konkurencja dla armady  :D

20

Odp: Salomon Team Polska

dobra konkurencja nigdy nie jest zła...a,tak na marginesie to armada nie ma się czego obawiać w Polsce też ma swoich zwolenników :) :)

21

Odp: Salomon Team Polska

eMDe to moze mi sprezentujesz narty na Jiba co bym miał w czym jeździc jak tylko w salo można...

22 (edytowany przez eMDe 2010-01-12 22:11:52)

Odp: Salomon Team Polska

Bo ja jestem Salo ekstremista ! Derka derka.
Dobra Leoncjo znaczy Prezesie. Już nie spamujemy tu więcej hehe. Temat zamknięty

23

Odp: Salomon Team Polska

zmienmy nazwe na Salumon poprostu

24

Odp: Salomon Team Polska

A czy ja napisałem że spamujecie :) Mnie się podoba, że robicie coś fajnego - w końcu może będę miał okazję pojechać na fajną imprezę, przy której nie będę musiał się narobić po uszy... a i jeszcze jakiś dżunior support dostanie... Tylko też prywatnie odniosłem takie wrażenie jak kolega powyżej, więc się tym podzieliłem - bo przez 7 lat forum różne rzeczy tu widziałem.

A co do "konkurencji" dla Armaty - to Slalomon jest tak wielką korporacją, że jeśli ktoś postrzega go jako konkurencję dla Armaty to super :)

25

Odp: Salomon Team Polska

Lesiu przeca się drażnimy :-)

26

Odp: Salomon Team Polska

z tobą się zdzwonić to dokładnie tak jak ze mną ... tylko echo :)

27

Odp: Salomon Team Polska

Marek,
a.co z Paździorem Tomkiem??? koleś ma zaraz po Szczepanie najlepszy styl w parku i bardzo przyjemie patrzy się na jego jazde...i tak jak byście go pomineli...chyba ze ma nowego sponsora(?)
pzdr!

28

Odp: Salomon Team Polska

Tomek jest dalej zawodnikiem Salomona w tym sezonie w team'ie AM . Będzie info za kilka dni na stronie Salo

29

Odp: Salomon Team Polska

Paździoszek musi być, daje radę!

30

Odp: Salomon Team Polska

Sie wie!!!