1

Temat: Pierwsze triki

Jakich najlepiej trikow nauczyc sie na poczatku ?

2

Odp: Pierwsze triki

Od jazdy "na switch", jakieś lajtowe butterki, 180 i 360.

3

Odp: Pierwsze triki

A obrociki najpierw na plaskim i potem na hopce czy na odwrot ?

4

Odp: Pierwsze triki

najlepiej na odwrót, jak już będziesz dobry to będziesz robić 1260 na płaskim

5

Odp: Pierwsze triki

Dokladniej chodzilo mi o 180. :P

6

Odp: Pierwsze triki

to pierwej jazda switch co by latwiej bylo sie przelamac i zrobic obrot o  180 stopni.
360 latwiejsze jest niz 180 bo sie laduje przodem a niewiele mocniej trzeba sie zakrecic.
1. jazda switch
2. 18 na hopie niewielkiej ( raczej malej )
3. pozniej na plaskim to beidzesz robl 180 jakby to bylo nic ;)

7

Odp: Pierwsze triki

mam jeszcze jedno pytanie czy jak kupilem nowe narty to mam je ostrzyc czy zostawiac takie krawedzie jakie sa ?

8

Odp: Pierwsze triki

Jak nowe to po ostrzyć ?

9

Odp: Pierwsze triki

A smarowac ?

10

Odp: Pierwsze triki

Żeby nie było, że się czepiam - tak, dobrze jest nasmarować porządnym smarem na ciepło (!)

A poza tym ten temat był wałkowany tyle razy każdego sezonu, że wystarczy przejrzeć kilka pierwszych tematów w Sprzęcie, żeby dowiedzieć się prawie wszystkiego. Ja rozumiem, że początujący, że ciekawscy, że warto wiedzieć więcej, ale naprawdę szukanie nie boli, a naprawdę ułatwia zycie.

11

Odp: Pierwsze triki

stepic nie ostrzyc

12

Odp: Pierwsze triki

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fi8d0oAj3xU
wszystko w temacie :)

13

Odp: Pierwsze triki

A jesli mam nowe narty Salomona tez mam je smarowac ? Bo gosciu w serwisie powiedzial ze nie po one sa juz fabrycznie nasmarowane.

14

Odp: Pierwsze triki

Daj dla spokoju na smarowanie na gorąco, nie wiem 20 zł zapłacisz. Fabryczne smarowanie to albo bajka albo zejdzie po2 zjazdach :)
Ogólnie narty powinno się smarować na gorąco co 2-3 dni jazdy. Co by ślizg był zadbany :)

15

Odp: Pierwsze triki

Ktory z tych smarow byscie wybrali na smarowanie codziennie przed kazda jazda ? http://www.twotip.com/?com=shop&page=listing&cId=102&filterId=&options%5B31%5D=164