1

Temat: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

Postanowiliśmy wraz ze znajomymi zacząć przygotowania do zimy. Na górce zaczęliśmy budować hopę. W planie jest jeszcze rail, boks i jakiś quarter. 
<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>
Hopa powstała w jakieś dwa dni

2

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

Ledwo co wiosna do nas zawitała, a tu już takie przygotowania :D

3

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

No i dobrze nie wiem jak tam snowparki w innych częściach Polski ale koło mnie nie mają kasy i chęci żeby latem usypać hopy z ziemi. Zawsze zimą narzekają że nie ma śniegu aby zrobić to czy tamto a wystarczy latem już coś usypać a potem będzie potrzeba mniej śniegu. Sam kiedyś miałem problemy z zagarnięciem takiej ilości śniegu pod pewną skałkę żeby było ładne wybicie ale jak latem usypało się trochę ziemi położyło się drewniane bele to tej zimy latało się ze skałki z dobre 10metrów :)

4

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

w ktorym to jest msc u w szklarksiej ?

5

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

U nas to samo SudetyLift miały zrobić, ale nie zrobiły. Tu gdzie my sypiemy też miał być, ale skończyło się na planach. Postanowiliśmy zapytać się właściciela czy możemy coś własnego stworzyć, no i pozwolił. Co do miejsca to taki mały wyciąg niedaleko hotelu Bornit;)

6

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

propsuję, jak tylko uda się Wam cos ogarnac zimą napewno zawitam sprawdzic, bo blizej niż do szklarskiej nie mam nigdzie

7

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

Przykryjcie jakąś płachta jak skończycie by Wam tego jesień nie zmyła. Propsy!

8

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

Dzisiaj powstały kolejne ciekawe rzeczy. Hopa została podwyższona i przedłużona, a obok została wkopana duża opona:)
<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>
<obrazek>

9

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

jaram sie chlopaki ,b fajnie ze komus sie chce!

10

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

hi5 i szacun za inicjatywe!!!!

11

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

super szacun chopy że wam się chce

12

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

Dzisiaj zostało wyrównane lądowanie(jeszcze nie skończone) i zaczęliśmy kopać quartera (nie ma na zdjęciach)
<obrazek>

13

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

adrian123 napisał/a:

super szacun chopy że wam się chce

bardzo fajnie, nie ma na co czekać, samo się nie zrobi

respekt!

14 (edytowany przez armaty 2012-06-25 17:21:29)

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

I znowu coś nowego, przez weekend zrobiliśmy Quotera i na nim niewielką hope, która zimą będzie powiększona o dużą warstwę śniegu. Wysokość quotera to mniej więcej 180cm. W planach jest zrobieni drugiego quotera z drugiej strony.
<obrazek>

15

Odp: Pczątki Snow Parku w Szklarskiej

ja bym to zrobił dwa razy większe, bo 180 cm znudzi wam się w dwa dni