16

Odp: GoPro 3

dołożyć trochę i kupić 3 black, naprawdę warto

17

Odp: GoPro 3

Hej Wojar, a jak bateria się sprawuje w GP 3 black na śniegu w ujemnych temperaturach?

18

Odp: GoPro 3

jeszcze nie przetestowałem jej pod tym kątem

19

Odp: GoPro 3

moze jest szansa na jakies tansze zalatwienie kamerki 3 black? :d

20

Odp: GoPro 3

witam,

Jaka różnica pomiędzy 3 black a 3+? czy ten system battery drain jest znacznie polepszony czy bateria potrzyma 5min dłużej? i co z tym softem w 3+, podobno w 3 black szwankuje?

pozdrawiam

21

Odp: GoPro 3

główne różnice to:
- inna obudowa, cieńsza, mniejsza, lżejsza, mniej zniekształcająca dźwięk, ale jej wodoszczelność została obniżona z 60 do 30m
- 4 razy szybsze wifi posiadające większy zasięg - głównie odczuwa się to korzystając z aplikacji na telefon, gdzie wyraźnie zmniejszone są lagi
- ostrzejszy obiektyw
- lepsze odwzorowanie kolorów
- ja widzę, poprawę w jakości obrazu, obraz z 3+ jest naprawdę kotem, byliśmy teraz na wjeździe, gdzie kręciliśmy z canona 5d i GoPro i jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że obraz z GoPro wyglądał lepiej
- tryb superwiev (usuwa z obrazu zakrzywienia wynikające z szerokiego kąta)
- bateria powinna mieć o ok 20% większą żywotność przez większą pojemność i mniejsze zużycie przez kamerkę, ale nie robiłem testów
- soft w 3 wieszał się tylko na początku, robiąc regularnie update nie było problemów, 3+ nie zawiesiła mi się jeszcze ani razu

22

Odp: GoPro 3

Ale podobno widac skoki przeslony.

23

Odp: GoPro 3

pytek 23 napisał/a:

Ale podobno widac skoki przeslony.

?

24

Odp: GoPro 3

Co do Hero 3 Black+ to moge powiedzieć że bateria trzyma fantastycznie. w full hd w 48 klatkach na superview trzyma porównywalnie co w 720p 60 klatek na Hero 2. Jedyny problem jaki zauważyłem to przy niskich temperaturach i mocnym wietrze czasami pojawiał mi się błąd że nie ma karty sd w urzadzeniu ale po chwili wracało do normy. Zdarzało się to zaraz po uruchomieniu kamery.

Jakby ktoś chciał obejrzeć to zamieszczam filmik z weekendowego wyjazdu. ( zaznaczam że film nie jest jakiś mega profesjonalny i po kompresji trochę pogorszyła się jakość ale mniej więcej daję obraz jak to wygląda )

http://www.youtube.com/watch?v=Zd8KVgbrca0

25

Odp: GoPro 3

z brakiem karty sd, to się zgadza, ale to chyba nie błąd, tylko po prosu chwile zajmuje zanim ją odczyta przy włączeniu (ja korzystam z 64gb), mi się zdarzyła najwięcej 2 sekundowa taka obsuwa

26

Odp: GoPro 3

dzięki wielkie za odpowiedzi :)

27

Odp: GoPro 3

Polecam ten i inne artykuły Abe: http://abekislevitz.com/understanding-your-new-gopro/

28 (edytowany przez pytek 23 2014-02-25 11:57:10)

Odp: GoPro 3

wojar napisał/a:
pytek 23 napisał/a:

Ale podobno widac skoki przeslony.

?

Cutuje wypowiedz kumpla,ktory zawodowo kameruje i montuje dluzej niz ja zyje:

W gopro przeslona dziala skokowo, czyli przy gladkim jednorodnym obrazie minimalna zmiana oswietlenia powoduje gwaltowne "pierd...iecie" przeslony skutkujace mignieciem obrazu, a nie odbywa sie to plynnie i niewidocznie jak w normalnych kamerach. W normalnym filmowaniu nie jest to jakis ultra problem, ale bywaja momenty, ze mozna sie wk..wic kupujac cos za 1800 zl.

29

Odp: GoPro 3

pytek 23 napisał/a:
wojar napisał/a:
pytek 23 napisał/a:

Ale podobno widac skoki przeslony.

?

Cutuje wypowiedz kumpla,ktory zawodowo kameruje i montuje dluzej niz ja zyje:

W gopro przeslona dziala skokowo, czyli przy gladkim jednorodnym obrazie minimalna zmiana oswietlenia powoduje gwaltowne "pierd...iecie" przeslony skutkujace mignieciem obrazu, a nie odbywa sie to plynnie i niewidocznie jak w normalnych kamerach. W normalnym filmowaniu nie jest to jakis ultra problem, ale bywaja momenty, ze mozna sie wk..wic kupujac cos za 1800 zl.

Tylko, którego GoPro to dotyczyło? ja w 1 widziałem skoki, ale w 2 już były nie zauważalne (tu widać płynne przejście: https://www.youtube.com/watch?v=bMHHTbqyeOs), a w 3 black i 3+ black wszystko działa super płynnie

30

Odp: GoPro 3

Dotyczy 3+.Moze mial felerny egzemplarz z drugiej strony Go Pro takich nie wypuszcza przeciez.