Temat: Superheroes of Stoke

Siema wszystkim,
nie reklamuje ani nie zachęcam do filmu tylko po prostu mam pytanie.
Może ktoś jakoś racjonalnie uzasadnić czemu premiera jest we WTOREK w Warszawie???
Film jest dedykowany do elity pochodzącej ze stolicy i pionki z innych miast nie są mile widziani?
Bo nie powiem trochę słabo, że na premierę filmu trzeba brać dzień albo dwa urlopu co (pewnie) w wielu przypadkach może być już nie możliwe ...
Nie wiem jak innych, ale mnie to trochę zabolało

2

Odp: Superheroes of Stoke

może wtorek to nowy piątek?:]

3

Odp: Superheroes of Stoke

w sumie skoro sroda to mala sobota to pewnie tak samo jest z wtorkiem i piatkiem :)

4

Odp: Superheroes of Stoke

Jest jeszcze w 214 innych miejscach:
http://www.skimovie.com/index.php/tour/schedule/
również w:

Zakopane, PL
Date: 2013, 01.25 (January 25, 2013)

Venue: Kino Sokol

Time: 21.00

5

Odp: Superheroes of Stoke

Film będzie pokazany w najnowocześniejszym kinie w Warszawie (nowy Iluzjon zaskoczy na pewno większość widzów - multimedia, znakomity (żeby nie napisać audiofilski) system nagłośnienia itd.

Ten wtorek to jest jedyny wolny termin w kinie w tym roku (a rezerwowany był kilka miesięcy temu). Nie ma tu żadnych "elit", wszyscy są mile widziani, ale termin jest jaki jest. Jak dobrze napisał fresh - film będzie też w Zakopanem podczas PFO w piątkowy wieczór.

Peace

6 (edytowany przez abeha 2015-12-18 08:16:23)

Odp: Superheroes of Stoke

Bo nie powiem trochę słabo, że na premierę filmu trzeba brać dzień albo dwa urlopu co (pewnie) w wielu przypadkach może być już nie możliwe ...

_______________
solitaire-champ.com - solitaire games free online