Temat: Back czy front ?

Co lepiej i bezpieczniej na pierwszy raz ?
Backflip czy frontfilp ?
skocznia ok 3m płaskiego

2

Odp: Back czy front ?

dobry wariat jesteś jak na 3 chcesz kleić beko : O

3

Odp: Back czy front ?

ale moze za to wybija na 10 w góre ;)

4

Odp: Back czy front ?

no ok to powiedzmy że ok 5 m ...

5

Odp: Back czy front ?

na poduchę skakałeś ??

6

Odp: Back czy front ?

niestety nie miałem okazji ...

7

Odp: Back czy front ?

kupson powiem ci tak , znajdź sobie miejscówkę na uboczu gdzieś gdzie jest duzo miekkiego  śniegu , ulep hope taką żeby lądowanie  było w puch  albo żeby była duża ilosć nieubitego śniegu , i próbuj jeśli czujesz się w miarę pewnie , ja już na głowe i kark spadłem trochę razy  i to wbijając się w miekki śnieg i powiem ci że nie jest tak różowo  i pięknie że nic nie boli, nie radzę próbowac na ubitej skoczni chyba że jesteś hardkcorem :D  ,jeśli jeszcze nigdy tego nie próbowałeś najlepiej jakbyś pierwsze rotacje przećwiczył na trampolnie .Na koronie  godizna zajęć z akrobatyki ksoztuje 16 zł tam jest  batut i materace możesz bez wiekszego strachu poćwizcyć rotacje ja tak z chłopakami robię   ,

8

Odp: Back czy front ?

BACK !! tzn ja fronta nie potrafie a back wchodzi prawie zawsze , tylko faktycznie lepiej poprobowac na trampolinie :D

9

Odp: Back czy front ?

back'i, front'y i rodea mam obczajone na trampolinach :)

10

Odp: Back czy front ?

a kiedy te zajęcia ?
i jak tam w ogóle jest ?

11

Odp: Back czy front ?

a kiedy te zajęcia ?
i jak tam w ogóle jest ?

12

Odp: Back czy front ?

Jakby ktoś się wybierał to niech daje znac bo ja z chęcią bym poszedł poskakac

13

Odp: Back czy front ?

to spoko można się umówic w kilku :)

14

Odp: Back czy front ?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … PI3QCgEqCg   :D

wg mnie łatwiejszy jest front dla tego, że jeśli coś nie wypali to prawdopodobnie wylądujesz na plecach a w back'u jak źle się wybijesz lub zablokujesz flipa to większe są szanse, że  wyląduje się na głowie(do góry nogami) ale to tylko ma teoria.

15

Odp: Back czy front ?

no to jak może w ta nd albo w nastepnym tyg jakos :D