Temat: Prosił bym o recenzje nartki armada JJ

Witam.
Tak jak w temacie Prosił bym o recenzje narty armada JJ gdyż zastanawiam się nad jej kupnem.
Proszę nie pisać postów typu ,,poszukaj to nie boli"
Szukałem na forum i nie mogłem znaleźć, jeśli takowy temat istnieje to proszę o link.
Z góry dziękuję.

2

Odp: Prosił bym o recenzje nartki armada JJ

O jjach w internecie informacji pod dostatkiem. Dość specyficzna narta, nie każdemu podchodzi. Bardzo zwrotna i żwawa, mocny rocker, dobra jeżeli nastawiasz się bardziej na freestyle, pykanie między drzewkami itp. Przy poważniejszych zjazdach brakuje jej trochę stabilności, ma się wrażenie, że jest bardzo krótka ( profil rockera + niespotykany w takich nartach promień skrętu) i lubi wystąpić efekt fotela bujanego, dlatego zdecydowanie polecam kupować minimum wzrost +5 cm. Na twardym daje rade, w puchu pływa. Na nierównościach fajnie wyrzuca w górę, ciężko też zatopić dzioby. Jeżeli lubisz cisnąć supergigantowym skrętem, to nie polecam, do zabawy/skakania itp za to fajna. Nie wiem co więcej mogę napisać.

3 (edytowany przez ihasseb 2015-12-10 09:37:19)

Odp: Prosił bym o recenzje nartki armada JJ

Stok - narty dorownuja  innym nartom carvingowym, troche slabiej trzymaja krawedz na oblodzonym stoku
Nart sa ogolnie bardzo fajne, laminat jest podatny na zarysowania, ale jakis mocniejszych uszkodzen nie zaobserwowalem, jak za te pieniadze to naprawde godne polecenia.

__________________________
solitaire champ - play solitaire classic