Temat: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

W tym roku jeszcze nie bylam nigdzie w żadnym snowparku ani nic nie próbowałam. Wstydze sie troche. po 1. jestem dziewczyną i chlopcy dziwnie czasem patrzą a po 2. nawet na raila wskoczyc nie umiem -_- Dlatego chce spyta czy bedzie w tym roku jakiś kurs? ;)

2

Odp: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

nie ma się czego wstydzić.narty na ramię i ogień do snowparku!:)

3 (edytowany przez Calipse 2013-01-14 14:11:11)

Odp: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

Na pewno Leski zrobi coś w marcu.
To raczej zachwyt niż dziwne patrzenie, dziewuchy i freski, co może być lepszego ;) I tak jak mówi pinkii, wbija do parku nie ma co się wstydzić, jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz, kup tylko jakieś spodenki ochronne bo tyłek i uda się nieźle obijają na początku:)

4

Odp: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

Nawet jak masz zamiar zaliczyc jakiś kursik to najpierw warto samemu popróbować aby ogarnać z czym masz problem i o co popytać.Oglądnij pare filmików instruktażowych np na youtube.Podpatruj gosci w parku,popytaj napewno Ci pomogą.

5

Odp: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

to co mówi calipse, dziewczyna na twin tipach w snow parku budzi duży szacunek wsród chłopaków, więc nie ma się co wstydzić...

6 (edytowany przez eMul 2013-01-15 19:40:55)

Odp: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

Jestem mocno początkującym i w kilku snowparkach już zdążyłem obić dupę, ale przyznaję z ręką na sercu - nigdy nie zostałem poczęstowany krzywym spojrzeniem czy wybuchem śmiechu na widok jazdy. Naprawdę, dla mnie, ludzie jeżdżący na twin tipach to jedna wielka rodzina, która sobie pomaga jak tylko może. Nieraz jakiś ziomek z własnej inicjatywy do mnie podjechał i udzielił kilku cennych rad. Więc nie stresuj się i wbijaj śmiało. :-)

7

Odp: Kiedy jakiś kurs freeski? ;)

Coroczny kurs freeski PSF będzie w Zakopcu - na 90% 15-17 marca.

Pełne info na ski2die po PFO.