1

Temat: Barony w miejsce griffonow

czesc
chce zamienic griffony wkrecone juz w narte na barony...
orientujecie sie czy to te same dziury? chce uniknac nowych, kolkowania itd...
dzieki

2

Odp: Barony w miejsce griffonow

są zupełnie inne

3

Odp: Barony w miejsce griffonow

i jak macie jakies odswiadczenia w tym temacie?

4

Odp: Barony w miejsce griffonow

Przecież Ci napisałem..

5

Odp: Barony w miejsce griffonow

tak, dzieki
na anglojezycznym forum doszukalem sie sprzcznych info, marker nie odpowiada na pytanie, zanim kupie barony i zaczne zabawe z kreceniem chce miec pewnosc stad draze temat...
czy Ty montujesz wiazania, masz doswiadczenie z kreceniem tych wiazan? tzn skad masz pewnosc?
dz

6

Odp: Barony w miejsce griffonow

Cyprian napisał/a:

są zupełnie inne

Tyle w tym temacie. Jak nie wierzysz - poszukaj obu szablonów papierowych na necie, wydrukuj i sprawdź.

7

Odp: Barony w miejsce griffonow

Nie obrażając Cię oczywiście, patrząc na Twoje pytania lepiej oddaj to do serwisu. Już coraz więcej ogarnia tematykę freeski więc będziesz miał lepszą pewność niż jak to napisałeś zaczniesz coś sam kręcić.. Może źle sobie przetłumaczyłeś... w żadne dziury nie trafisz ale nie masz co się przejmować nowymi nie osłabi Ci to za bardzo narty więc na luzie montuj... a propos Twojego postu w innym temacie jeżeli rozkminiasz opcję zostania przy griffon'ach tylko dlatego że musisz nowe dziury robić to się nie zastanawiaj dłużej tylko to rób..

8

Odp: Barony w miejsce griffonow

wielkie dzieki :)
ja sie nie obrazam tylko szukam info... koniecznie chce pochodzic na moich fujasach, trekkery sa wyjsciem ale dalekim od idealnego, barony sa znacznie lepszym rozwiazaniem ale nie bardzo mi sie widza nowe dziury w nartach (tak oczywiscie serwis to bedzie robil nie ja)...
skoro piszecie ze w miejce griffonow barony nie siada to, wlasnie. czy warto robic nowe dziru?? narta ma jeden sezon... zdupilem sie ze nie wstawilem baronow w nowke... ale teraz cos trzeba zrobic...
jak bardzo nowe dziury oslabia narte? Cyprian dzieki za podpowiedz...

9

Odp: Barony w miejsce griffonow

przykręcaj śmiało, narta nie osłabi się znacząco. ja w swoich k2 przykręciłem naxo po markerach i 2 zestaw dziur nie zrobił różnicy.

10

Odp: Barony w miejsce griffonow

dzieki :) a jak sie spisuja naxo i jakie masz? barony i duki drogie...  juz zalozylem kolejny watek/pytanie o rozmiar tych baronow...

11

Odp: Barony w miejsce griffonow

Jestem ciekawy ile osób tym wątkiem w ogóle się zainteresuję.Może ktoś coś zdradzi.

____________________________________________
http://akena.pl