Temat: Ochraniacz na krocze ^^"

Siema, temat może wydawać się trochę śmiechowy, ale...

czy jest sens kupowania tego typu ochraniacza? Czy tego typu ochraniacze spełnią swoją rolę poza sportami walki? Jeżeli tak, to czy jest ktoś w stanie polecić jakąś konkretną firmę. W sensie, zawsze istnieje ryzyko urazu klejnotów rodowych, w szczególności na railach. Dlatego też przed zbliżającym się sezonem zacząłem się poważnie zastanawiać nad tego typu inwestycją :D Pzdr

<obrazek>

2

Odp: Ochraniacz na krocze ^^"

na street'a to się może przydać bo rurki bywają wysokie :)

3 (edytowany przez pas40 2013-12-14 19:32:45)

Odp: Ochraniacz na krocze ^^"

Jest duzy sens ale kupowanie spodenek ochronnych a nie takie na same jajca:)  Firm jest kupe.Z doswiadczenia wiem że wazne by były dobre wzmocnienia w rejonie boków ud i talerzy kosci biodrowych oraz na kosci ogonowej(takie twarde odpinane płytki sa dobre).Przydaja sie głównie na railach i boxach gdzie upadki są najbardziej bolesne.

4

Odp: Ochraniacz na krocze ^^"

Dzięki za odpowiedź. A jeżeli chodzi o same spodenki, to jaki typ ochrony byłby bardziej odpowiedni, plastiki czy gąbki (nie wiem w sumie z czego jest to zrobione). Tzn. nie znam się, ale czy gąbki nie są lepsze do takiej zwykłej jazdy? Czy plastik nie będzie bardziej skuteczny przy mocniejszych pierdyknięciach o rurę, boksa?

Plastik:
<obrazek>

Gąbka (?):
<obrazek>

5

Odp: Ochraniacz na krocze ^^"

Moim zdaniem takie coś naprawdę jest bardzo ciekawie.Na pewno tym się zainteresuję.

____________________________________________
http://akena.pl