Temat: KneeBindings

Znalazłem coś takiego. Nie wiem jak działa i czy wytrzymałe, ale i tak jestem tym super podjarany. Wreszcie ktoś zrobił wiązanie przyjazne dla kolan :) teraz czekać tylko, aż pojawi się w Polsce i ruszyć na testy.

www.kneebinding.com

2

Odp: KneeBindings

hehe wyglądają jak stare wiązanie GEZE:D

3

Odp: KneeBindings

tyrolia nie ma czegos takiego ze tyl sie obraca ?

4

Odp: KneeBindings

Obraca się :)

Właśnie też nie bardzo pojmuję co to za super nowość?...

5

Odp: KneeBindings

Ale obraca się na tej samej sprężynie co góra-dół i tylko przy podniesieniu częściowym tylnej części wiązania. Te wypinają na bok bez wypięcia góra-dół i z tego co widzę mają od tego osobną sprężynę.

6

Odp: KneeBindings

nie wiem, moze sie ne iznam co to za straszna różnica... rossi Axial czy dynastary Pivot juz dawno  temu obracały sie na boki... no ale moze to rzeczywiscie rewolucja że na innej sprężynie. ale do mnie to nie przemawia zbyt mocno.

7

Odp: KneeBindings

nie przypiminam sobie zebym do obrotu musial cos tyl pdonosci, mialem takie tyrolie w fisia rc4, nie pamietma modelu wiazan

8

Odp: KneeBindings

Spróbuj obrócić zapięte wiązanie. Nie powinno ci się udać. Jeżeli obniżysz DIN tak żeby wiąznie przy przechyleniu do przodu było na skraju wypięcia i spróbujesz obrócić stopę wiązanie dopiero wtedy zacznie sie obracać. A co do Pivotów to one tylko ułatwiały wypinanie na boki, a blaszki przy bucie nie pozwalały wypiąć go bezposrednio w bok. Oś obrotu ciągle jest w pięcie,a nie jak w Knee pośrodku stopy.

9 (edytowany przez adson3492 2014-12-31 07:27:35)

Odp: KneeBindings

podlączam się do pytania jak zamontować wiązania. ma ktoś jakieś sprawdzone 70-410 dump ustaeiwnia? 3 cm w tył na bc wydaje mi troche mało, ja zie zastanawiam nad 5-7cm w tył. ale nie amm w tym zadnego doswiadczenia.