1 (edytowany przez Bastos 2015-12-26 00:32:00)

Temat: Buty freestyle/freeride

Witam!
Jako iż niedługo będą zaczynały się ferie zimowe chciałbym kupić sobie nowe buty narciarskie. Głównie to jeżdżę w parku jednak jak spadnie śnieg i warunki pozwolą to wypady poza są na porządku dziennym. Mam 183cm wzrostu, 80kg wagi, długość wkładki 270-275 obecne narty to atomic infamous 2014. Budżet mam miej więcej do 1500zł. Doświadczenie zawansowane/b.zaawansowane. Z racji tego iż mieszkam w Szczecinie we wszystkich sklepach jakich byłem nie dostałem butów typowo pod te style, wiec w grę wchodzą jedynie zakupy przez internet. Wcześniej nie miałem zbytnio styczności z butami pod ten typ, jeździłem w normalnych zjazdowych butach. Pomożecie? :-)

2

Odp: Buty freestyle/freeride

Siemanko, jeżeli chodzi o park to bardzo polecam Full Tilt'y Tom'a Wallisch'a, kupiłem dwa lata temu i jestem mega zadowolony :) dużo ludzi poleca też Salomony SPK.

Odp: Buty freestyle/freeride

Jeśli szukacie dobre buty do biegania, to polecam Wam przejrzeć sobie te namiary- http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegan … -5768.html
Uważam, że ceny posiadają tam rewelacyjnie.

4

Odp: Buty freestyle/freeride

Freestyler napisał/a:

Siemanko, jeżeli chodzi o park to bardzo polecam Full Tilt'y Tom'a Wallisch'a, kupiłem dwa lata temu i jestem mega zadowolony :) dużo ludzi poleca też Salomony SPK.

Dzięki wielkie kolego :) W tamtym sezonie nic ciekawego nie znalazłem, może w tym się uda :D

5

Odp: Buty freestyle/freeride

Co myślicie na temat:

  • Ghost FS 100

  • Dalbello Il Moro

6

Odp: Buty freestyle/freeride

Oczywiście takie obuwie do biegania jest bardzo ważne i myślę, że na pewno coraz więcej osób z roku na rok decyduje się na występowanie w różnego rodzaju biegach. Mnie na ten moment zdecydowanie najbardziej interesuje bieg na 15km Sosnowiec - Katowice i właśnie zaczynam się już powoli do niego przygotowywać.