1

Temat: "Poza trasą" - moja książka o freeride...

Szanowni,

Chciałem się tu trochę pokazać... Po paru latach jazdy pozatrasowej w lokalizacjach na całym świecie (Alaska, Spitsbergen, Hokkaido, Chile, Tienszan, Laponia, Kaukaz, Fiordy itd.) zebrało mi się trochę tekstów, które - okazało się - mają jakąś wartość wydawniczą, bo znalazło się paru wydawców, którzy chcieli to wydać.
Książka nosi tytuł "Poza trasą" i będzie mieć premierę 15 lutego, ale już teraz można ją kupić w przedsprzedaży.
O czym jest? Osobiście zaliczyłbym ją do kategorii "reportaż podróżniczy". Mogą ją przeczytać początkujący narciarze pozatrasowi... stare wygi za wiele się z niej nie dowiedzą, chyba, że interesują kogoś konkretne rady jak dotrzeć niedrogo w konkretne lokalizacje do jazdy (jest spory suplement który mówi właśnie o tym).

Chyba książka nie jest dramatyczna, bo parę osób, które przeczytały tekst przed wydaniem, wyraża się o niej pozytywnie.
Np. Andrzej Bargiel o książce mówi tak:
“Arcyciekawa opowieść o podróżach na krańce świata, o ludziach i o narciarstwie pozatrasowym. Polecam.”
A Marek Kamiński tak:
“Rafał Urbanelis inspiruje, doradza i zaskakuje. Poza trasą to świetnie opowiedziane historie podróży po całym świecie, które łączy jedno – narciarstwo.”

Książkę można kupić tu:
http://www.wsqn.pl/ksiazki/poza-trasa/

No to polecam ;-)
nelis