Temat: Freeride z ratrakiem! Macedonia początek marca, taniej niż eskimoo ;)

Witam freeriderów!
Na początku grudnia byłem w słonecznej Macedonii i przemierzając góry udało mi się wyhaczyć fajna opcje. Mianowicie freeride ratrakiem. Wiem że cześć z was słyszała o Eskimo Freeride, ale ich ceny są jak dla mnie zaporowe. Kontakt który mam daje możliwość wjechania ratrakiem na 2600 m npm i fajna jazdę na dziko w rozsądnych pieniadzach. Będziemy robić ok 4-5 km trasy w nienaruszonym śniegu, a do góry wspinać się ratrakiem. Jeździmy oczywiście z lokalnymi przewodnikami, a z dodatkowych atrakcji to planujemy wykorzystać też ratrak do postawienia dobrej hopy no i jakieś loty ;) W tym roku warun na Bałkanach dopisuje i montujemy wypad na początku marca. Jeśli są chętni to zapraszam do kontaktu.
A jeśli ktoś był z eskimoo freeride to chętnie zasięgne opinii ;)
Pozdrowienia!

2

Odp: Freeride z ratrakiem! Macedonia początek marca, taniej niż eskimoo ;)

Brzmi spoko. Uprzedzając pytania - + - jakie będą koszta takie wyjazdu (w przybliżeniu ofc)

3

Odp: Freeride z ratrakiem! Macedonia początek marca, taniej niż eskimoo ;)

Mamy przygotowany pakiet: czyli transport, noclegi, jedzenie no i oczywiście ratrak. Liczymy 5 pełnych dni jazdy na miejscu no i 2 dni na dojazd/powrót. Cena to 2900 zł i jedyne dodatkowe koszta jakie mogą wyjść to jakieś wieczorne piwko, które w Macedonii nie jest drogie ;)