61 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Poczatki trening ??

piękna zabawka, kumpel się tym jarał po powrocie z francji. :D
No ale w naszym kraju raczej coś takiego nie stanie.

62 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Poczatki trening ??

ja np w lecie ciosam na rolkach a przed sezonem nie robie jakis specjalnych cwiczen

63 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Poczatki trening ??

dokladnie to samo, plus squash itd. na rolleczkach dopiero sie rozkrecam

64

Odp: Poczatki trening ??

czyli polecacie rolki ? jest to coś wspólnego z nartami ?
bo postawili u mnie skatepark a zimą ze śniegiem kiepsko więc jak nie jestem w górach albo przez resztę roku mógłbym na rolkach.

65

Odp: Poczatki trening ??

na pewno zawiedziesz się co do stabilności, wiem bo próbowałem śmigać na rolkach jako substytut nart.

66

Odp: Poczatki trening ??

ale jak opanuje jakieś tam triki na rolkach to będzie mi je łatwiej wykonywać na nartach np. jazda tyłem, czy 180 --> 360 itp.
???

67

Odp: Poczatki trening ??

tak. będzie Ci łatwiej jeździc tyłem. głównie nabierzesz pewności. ze skokami to samo. problem jest tylko z lądowaniem, bo musisz go zrobic perfekcyjnie. błąd i leżysz na twarzy ew kolanach i nadgarstkach

68

Odp: Poczatki trening ??

Masturbacja jest dobra na rozerwanie się:D

69

Odp: Poczatki trening ??

Mi z początkami treningu pomógł trening personalny warszawa ursynów :) Naprawdę na początku przyda się wiele ciekawych porad od zawodowców, dlatego polecam takie rozwiązanie ;)

70 (edytowany przez maksiu432 2017-02-01 10:38:55)

Odp: Poczatki trening ??

Mój kolega z Poznania grał udział w jakiś szkoleniach ale nie pamiętam ani gdzie ani ile za to płacił ale nie mało to na pewno :P
Filmowanie wesel z lotu ptaka Poznań

71

Odp: Poczatki trening ??

No na początku taj jak mówią inni - rozciąganie i trening nóg. To jest podstawa, bez której nawet nie warto ryzykować bo można się uszkodzić. :)

72 (edytowany przez maksiu432 2017-08-21 09:30:14)

Odp: Poczatki trening ??

Ogólnie to masz racje bo rozciąganie jest najważniejsze nie tylko zresztą to bo cała rozgrzewka jest ważna. A jakie ćwiczenia na nogi proponujesz? Dużo filmików na yt ale nie wiem jakiej " jakości " to są ćwiczenia an tych filmach.
Domki letniskowe drewniane Sarbinowo
Producent napojów energetycznych z logo
Forma do odlewów gipsowych świecznik
Balustrady do samodzielnego montażu

73

Odp: Poczatki trening ??

Polecam pouczyć się z kimś doświadczonym, na niezbyt stromym stoku. No i licz się z tym, że kilka razy poczujesz śnieg na twarzy po upadku, heh.

74

Odp: Poczatki trening ??

Ja polecam koszykarskie super dunks, basen i najprostsze ćwiczenia na stawy. Ja robiłam na rechabilitacjach jako pourazówka, ale podpatrzyłam, że ćwiczenia na takiej gumowej półkuli są też spoko jako przygotowanie do sezonu (dzięki torstein horgmo)

75

Odp: Poczatki trening ??

Trening koniecznie z kimś doświadczonym a nawet powiedziałbym że tutaj szkoła narciarska będzie najlepszą opcją. Kumpel zimą miał kurs w http://www.skipoint.pl/ w Szklarskiej Porębie