Temat: Koc elektryczny

Co roku wyjeżdżamy na narty całą rodziną, w tym roku plany są także tylko mam pewne zmartwienie. Miałam złamaną nogę w kwietniu i cały czas podczas zmian pogody itp. mocno mi ona marznie. Obawiam się, że w górach po całym dniu na stoku będzie jeszcze gorzej. Zastanawiam się czy nie warto zakupić koc elektryczny i w ośrodku się dogrzewać, wyczytałam jak taki wybrać https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst … czny.bhtml. Lekarz mówi, że ona może już pozostać taka wrażliwa, nic zdrowotnie złego się tam nie dzieje. Dobry pomysł?

2

Odp: Koc elektryczny

Lepiej rozgrzewać się czymś innym :P

3

Odp: Koc elektryczny

Po ciężkim dniu na stoku, najlepszym rozgrzewaczem jest szklaneczka czegoś mocniejszego, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo mogą być kłopoty następnego dnia. Ale jak się wypije odpowiednią ilość, to szybciej też znika zmęczenie

4

Odp: Koc elektryczny

Też mam problemy po złamaniu nogi, ale wystarczają mi ciepłe skarpety i zwykły kocyk :)

5 (edytowany przez maddrt8 2018-12-18 13:25:12)

Odp: Koc elektryczny

Taki koc elektryczny pewnie jest bardzo drogi.Jakby był tani to na pewno bym go kupił dla całej mojej bardzo dużej rodziny.

--
Człowiek jest tylko trzciną, największą w przyrodzie, ale trzciną myślącą

6

Odp: Koc elektryczny

zabka05 napisał/a:

Też mam problemy po złamaniu nogi, ale wystarczają mi ciepłe skarpety i zwykły kocyk :)

i dobrze, bo po złamaniu nogi ważna jest prawidłowe przepływanie krwi. Warto korzystać z pryszniców o różnej temperaturze i brak leki na mikrokrążenie. Specjalne koce nie sa potrzebne

7

Odp: Koc elektryczny

myślę że to fajny pomysł, taki koc na pewno ci się przyda, zwłaszcza że pogoda w górach bywa bardzo zmienna.

8

Odp: Koc elektryczny

No taki koc to fajna sprawa pytanie tylko ile faktycznie daje ciepła.



--------------------------------------------------------------------------------
ogrzewanie domu https://trzymajsiecieplo.pl/ systemy grzewcze

9

Odp: Koc elektryczny

Złamana noga i na stok? Gratuluje rozumu. Koc Ci nic nie pomoże, chyba, że głowę sobie ogrzejesz

10

Odp: Koc elektryczny

Podobno takie koce dobrze spełniają swoje zadanie.

11

Odp: Koc elektryczny

A może jest jakiś problem z krążeniem w tej nodze. Moim zdaniem warto byłoby to sprawdzić.

12

Odp: Koc elektryczny

Koce elektryczne są super, podobnie jak maty. Mam taki i używam zawsze, kiedy jestem chory, albo kiedy jeszcze nie zacznie się sezon grzewczy, a wieczorem już za chłodno.