16 (edytowany przez pas40 2013-10-31 23:00:01)

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Sprawa z preparatami kolagenowymi jest jak widac bardzo złożona.Można tez przyjmowac takie nie doustnie a iniekcyjnie 4 do 6 w serii.A swoja droga to białka wcale nie sa trawione w zoładku do aminokwasów bo nie ma tam odpowiednich enzymów.W zoładku pepsyna rozbija wiazania peptydowe a dopiero w dwunastnicy maja ujscie enzymy trzustki i tam i w dalszym odcinku jelita cienkiego w jego świetle i ściankach nastepuje całkowita hydroliza białek do wolnych aminokwasów.One wchłaniane są i wzbogacają pule aminokwasów ustrojowych i sa wykorzystywane do syntezy DE NOVO!!!!własnego białka ustrojowego! Kto dzióbnoł w życiu troche biochemii to bardziej zrozumie o co chodzi z tego co napisałem niż z tego troche trudnego tekstu po angielsku.A ten kto nie kuma to napisze prosto: jak organizm ma sam wytworzyć sobie kolagen wykorzystywany pózniej przy prawidłowym funkcjonowaniu kosci,chrzastek,skóry to trzeba mu dostarczyć odpowiednich substancji które własnie są w kolagenowych preparatach!Dlatego uważam ze warto je przyjmować.Jak ktoś wie cos więcej niech podpowie.

17

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

czerwina & pas40 - mozecie podac nazwy preparatów, które przyjmowaliście?
z góry dzięki,
pozdr.

18

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

REVIFlexin.Jest to kolagen w formule instant( czyli natychmiastowy do przyjęcia).Ja płaciłem 39 zł za paczke 30 X 10g saszetek w aptece.

19

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Ja pije Flexit Drink. 59 zł - 400g. Dawkowanie  - 10g raz dziennie na czczo.

20

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Dzięki bardzo!

21

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Jeśli chodzi o produkty takie jak kolagen naturalny souvre to firma która je posiada. Ma wiele dobrych i sprawdzonych produktów. Zobaczcie poczytajcie o ich właściwościach i stosowaniu. To dobre produkty które naprawdę warto mieć w swoim domu.

22

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Warto też wzmacniać się odpowiednimi suplementami takimi jak https://twojcel.to/witamina-k2-mk7-d3-100-tabletek.html , które wpływają na zdrowe, mocne kości.

23

Odp: Ćwiczenia na wzmocnienie kolan

Jeżeli akurat ktoś lubi jeździć rowerem to ja jestem zdania, że oczywiście jest to bardzo fajna opcja. Muszę przyznać, że ja również jakiś czas temu czytałem właśnie w https://ecyklopedia.pl/kategoria-produk … -miejskie/ sporo ciekawych informacji o rowerach miejskich. Wydaje mi się, że taka wiedzą jest oczywiście niezwykle istotna.