16

Odp: Stereo Wake Skis

I jak, daje rade na tym z kite;em ?

17

Odp: Stereo Wake Skis

słyszałem ze kiepsko niestety :/

18

Odp: Stereo Wake Skis

wcale nie tak kiepsko, a na kite safari "downwindem" to na pewno bosko :)

19

Odp: Stereo Wake Skis

no własnie problem jest z ostrzeniem , czy to plotka ?? ;>

20

Odp: Stereo Wake Skis

finów nie ma, więc nie jest to naturalne, ale na krawędziach spokojnie ostro na wiatr idziesz - tylko, że szybcie się zmęczysz niż na desce - ja za pierwszym razem pływałem z godzinkę i było luźno, choć warunki były kiepskie - ok 4B + szkwały + masa windsurferów + wiatr centralnie do brzegu .. i do tego między molo a portem w Jastarni - czyli loklany hard :)

21

Odp: Stereo Wake Skis

a jak porownasz do pływania na desce?? przesiądziesz sie na stałe na stereo czy tylko od czasu do czasu, a głownie na desce dalej ??

22

Odp: Stereo Wake Skis

leski, masz już jakieś plany na sezon w temacie wakeski? w zeszłym roku nie udało mi się po testować a jestem mega ciekaw ;)
będą gdzieś narty do zobaczenia i spróbowania na helu?

23

Odp: Stereo Wake Skis

Siema.

Trochę pływam na wakeskis i jestem ciekaw, czy jest ktoś jeszcze na forum, kto pływa w wakeparkach? Można by się gdzieś ustawić na jakieś wspólne pływanko...

Pozdro!

24

Odp: Stereo Wake Skis

a Wake Parku we Wrocławiu da się? ;) Fajna sprawa, można by spróbować

25

Odp: Stereo Wake Skis

Tak przy okazji - została ostatnia para Stereo Wakeskis z ubiegłego sezonu - model Standard 153 + buty/wiązania rozmiar Regular 39-45 - deseczki w folii - cena promo 1900 za zestaw (detal 3000).

26

Odp: Stereo Wake Skis

We wakeparku jak najbardziej, pływa się przyjemnie, ale trzeba mieć swoje wakeskis, bo oni nie posiadają takiego sprzętu.