zapamiętaj mnie

Media
Tutaj jesteśmy
6. miejsce Karoliny Klimek

5 września w ośrodku The Remarkables w Nowej Zelandii rozegrane zostały finały konkurencji big mountain rozgrywanej w ramach imprezy The North Face Freeski Open of New Zealand.

Wśród kobiet triumfowała Lotten Rapp, która zaliczyła w swoim przejeździe dwa ładne skoki. Miłym akcentem było pojawienie się w finale Polki Karoliny Klimek. Niestety w czasie swojego przejazdu straciła ona nartę i ukończyła zawody na 6. miejscu.

Wśród mężczyzn zwyciężył Greg Tuscher, który w swoim przejeździe pokazał m.in 360 i backflipa z naturalnych wybić. Szwajcar pokonał nawet startującego we Freeride World Tour Sama Smoothy’ego!