16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: (porady od pro)

No ja bylem w madonnie rok temu - cały tydzien jedyne co robilem to na snb na hopach latalem, tylko w poprzednim roku one były w innym miejscu i były inaczej zbudowane - pierwsza większa była zaraz przy górnej stacji gondoli a druga mniejsa trochę niżej. Ładnie sie skakalo.

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: (porady od pro)

mikus napisał/a:

nie, ze snowparku praktycznie nic wiecej, nie chcialo mi sie w sp siedziec, pizdzilo tak, ze nie wiedziales czy w ogole dojedziesz do hopy, czy cie zatrzyma gdzies po drodze, jeszcze zadnych narciarzy, jakos nie bylo motywacji do skakania, a opcji na niezly FR troche sie znalazlo :P

Jest tam jakieś back-country dobre? Narysuj mi mapkę to będę już miał opracowane wszystko na wyjazd ;)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: (porady od pro)

Tak to ja na salo 1080. Ale ja tam dosyć długo z jakimiś czechami ciosałem. Raz tak chciałem tylko przejechać przykozaczyć że niby na lajcie sratatata i się zamyśliłem :D ja w takiej zielonej kurtalce we wzorki. Szkoda że nie wiedziałem wcześniej to byśmy pofikali coś w BC bo było w grzyb śniegu, no i ja z folgaridy się taszczyłem. może następnym razem

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: (porady od pro)

o kurde ale fajne miejscówki na bc kickerki :D

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: (porady od pro)

no miejscowa jest mega wybrał bym sie z miłą chęcią;)