31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

przedstawicelem jest niejaki ALTEX z Pozka, dystrybuują również snb Ride i inne.
tam gdzie ride jest w sklepie snb tam i demon być powinien :cool:

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

w kace na slowackiego jest sklep "extreme cos tam" i tam jest dragon demon i qrwa nie wiem moze jeszcze szatan :P

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

ktoś wie gdzie w stolicy dostanę takie gacie?? pilnie potrzebne bo juz nie chce mieć więcej siniaków:P

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

Jezdził ktoś w tych spodenkach http://demonsnow.com/pr_1300.html ?? Dobre są??

35 (edytowany przez Ukaszz 2009-02-28 20:34:59)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

jakie spodenki najlepsze do max 150 zł ??? Chodzi mi głównie o ilość ochraniaczy oraz jak największe zniwelowanie ,,ałcia'' ??? Jakieś linki do sklepów ??? Recenzje ???

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

kurde nikt nie jeździ w spodenkach ochronnych ??? Które naprawdę działają ??? Takie ~150 zł :/

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

www.supersklep.pl <- tam są takowe ochraniacze, ale też w sklepach rowerowych powinny być przecież :P

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

Co myślicie o tych http://allegro.pl/item565841814_woox_sp … ozm_l.html Ma ktoś takowe ?? Działają ?? Czuć że się je ma na sobie ??

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

uzywam spodenek krk ochrona i nie moge nazekac, porownywac nie mam z czym, bo nic innego nie uzywalem, ale podejzewam ze wszystko jest podobne, te ktore wrzuciles ukasz z allegoro tez wygladaja calkiem niezle, jedyne moja uwaga to czy za bardzo dupa sie pocic nie bedzie? ja mam moje krk z siateczki zrobione a i tak czasem jest za goraca, a tutaj masz normalne gacie wiec dopiero moze byc cieplo, moze poszukaj czegos bardziej przewiewnego

40 (edytowany przez Ukaszz 2009-03-11 19:01:03)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

no chyba kupie sobie te KRK ale może dokładnie mi ktoś opisze czy działają ??? Pady są tam gdzie powinny ??? Zero siniaków ??? Boję się tylko że jest w nich miejsce gdzie wcale nie ma padsów :/ A mianowicie między padsem biodrowym a pośladowym :D I to dość spory kawałek :/ Może zapoda mi ktoś linki do dobrych, przewiewnych spodenek ??? Proszę już nie wiem co kupić :/

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

No w końcu przeczytałem ten temat... no i jedyne co się ciśnie na usta to jakie wy delikatne biedactwa :) Kiedyś takich wynalazków nie było, a teraz to wszyscy w zbrojach, dupogąbkach, a jak się full face napatoczy to czemu nie, najlepiej z kołnierzem z gąbki co by karku nie złamać. Najlepiej to wszystkie ciuchy od dzisiaj z neoprenu robić. No pain no gain :)

42 (edytowany przez Ukaszz 2009-03-12 12:45:58)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

chciałbym cię zobaczyć jak jeździsz na jakiś railach :/

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

Na reilach nie jeżdżę, ale na boxach (tech wąskich też) i wiem jak to boli jak n-ty raz lecisz na kant na to samo udo i potem spać trzeba na siedząco... ale to tylko zanim coś zacznie wychodzić. Nie chcę się tutaj wymądrzać, ale wydaję mi się, że to już jakieś zboczenie. Równie dobrze można zabrać ochraniacze na kolana i łokcie, a widział ktoś kiedy gościa na rolkach (jak narty tylko na betonie) obudowanego jak kolega zauważył, "maskotka michelina"? To co chłopaki twardsze są od nas czy jak? Dupogąbki poza skrajnymi przypadkami są dla lasek na desce, a te z protectorami na rower albo dropy, bóg wiem na jakie skały. A każdy upadek bez gąbek wzmacnia dupę i uda i po paru sezonach siniaki się nie robią. Oczywiście moim zdaniem.

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

A miałeś kiedyś obitą kość ogonową ? Bo ja miałem i nie chce tego powtarzać dlatego wole jeździć , jak to ładnie ująłeś , w "dupogąpkach" ; )

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SHIELDPANTS WANTED !!!!

oj kolego... jak bardzo się mylisz... o zdrowie trzeba dbać, a żółw czy kask może Ci życie uratować. Mocne wyrżnięcie udem, biodrem czy tyłkiem na raila może Cię wyłączyć na miesiąc z jazdy - po co to komu? A zgrywanie twardziela to dziecinada.

Od razu staje mi przed oczami moje główne podwórko - światek sztuk walki. Tam też jest sporo młodych "twardzieli" którym się zdaje, że ochraniacze są dla mięczaków, "utwardzają się" itp., sparują bez ochraniaczy na golenie, suspensoriów("bo ja nigdy w krocze nie dostałem"), czy szczęki i śmieją się z tych, którzy to robią. Szkoda tylko, że jak popatrzysz na sparingi czołowych zawodników polskich czy światowych, niezależnie od dyscypliny, a mówię o tych najbardziej kontaktowych (muay thai, kick, mma), to wszyscy poubierani często nawet w podwójne ochraniacze. Uważasz, że są "miękcy", czy że są laskami? A chłopy poobijane, więc powinni być "wzmocnieni" i "siniaki im się nie robić" ;)