16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

twoja stara mozesz mi dac gg
albo napisz na moje 6663643

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

no więc tak śniegu jest sporo i jak jeszcze w jeleśni i krzyżowej padał deszcz to na dolnej stacji już śnieg i świeżego śniegu było tak z 10 cm na trasie z buczynki więc nawet przy boku przy drzewach można się było poczuć jak na alasce :) u góry tzn powyżej buczynki nie byłem bo nie działały tam wyciągi, miały działać niby od 10 ale o 10 to jedynie przestał działać wyciąg solisko-buczynka i nie było warto jeździć już. snowpark to żenada, ani jedna przeszkoda nie nadaje się do jazdy (nie ma najazdów), wiadomo że można podsypać ale tam jest twardy taki wylodzony śnieg na dole bo tam śmigają wieczorem i trasa mocno wyeksploatowana. wszystkie rury zostały zamienione w boksy poprzez przyspawanie platform. z chop pozostały tylko małe górki. tak jak pisałem u góry na miziowej nie byłem więc nie wiem jak tam warunki na freeride ale pewnie dobre bo dziś sypało, może też być już trochę wyjeżdżone bo amatorów freeride-u nie brakuje. widziałem parę osób na tt. był jeden koleś na pimpach, jednego ziomka na pe i jedną ekipę i przypuszczam że to był Arti (scratche fs 2006).

moje gg to 1124286.

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

dzieki za opis... miejmy nadzieje ze złom bedzie działał jutro :)

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

Co jest dokładniej w Parku moze mi ktoś powiedziec???

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

w parku jest syf :)

a poza syfem to trapez, boks 5m, mały boks, c-rail, rura łamana, rura prosta, domek. to chyba wszystko. a i jeszcze miejsca na chopki. no i zapomniałem powiedzieć że nic nie działa.

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

ARTI mozesz mi dac gg.

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

hehe kwasny napalony na narty :P

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

Ile razy bylem na Pilsku, tyle razy byly problemy z wyciagami. Leca w kulki.

24 (edytowany przez sznerchu 2007-02-04 19:57:32)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

dziś wszystko pracowało okej... oprócz parku i linowej oczywiście... kolejki okolo 10minut [hala szczawiny]...

A FREERIDE BOSKI BYŁ!!!!

fotek nie zawiele ale mozna zobaczyc jak wyglada pilsko... w sumie 5 fotek bedzie jeszcze dzis na ciosajsrogo.info

To Ja  :)
<obrazek>

a to Maaty :)

<obrazek>

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kto jedzie do Korbielowa w poniedziałek??

włsanie wrocilem z week wyjazdu na Pilsko.w sobote warunki byly ciezkie padał snieg i wiało,ale freeride był zajebisty(jak na nasze warunki) udało sie zrobic kilka fajnych linii :) dzisiaj juz pogoda lepsza i tez dało sie super pojeździć.jesli chodzi o park to lipa staszna...przeszkody stoja,ale zero najazdow,mało sniegu ratraki wszystko wywiozły na trasy i był beton.odpalilismy tylko boxa...
elo!