16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

Oki zrobie taki dzial dzis w nocy po powrocie z placu boju ( remontuje chate heh )

17 (edytowany przez Creak 2006-01-28 16:47:55)

Odp: FORUM

po to jest właśnie dział miejscówki
wg mnie dział o tym kiedy ktos gdzieś bedzie jest zbedny bo mozna to wpisywac np w topicach parków (prawie kazdy park ma swój topic)
a co do organizacji działów to:
1. połączyłbym WWW i Ski2die Main forum
2. dostawiłbym dział o filmach (jest to w koncu dosc wazna sprawa) w "dolnej czesci forum" tzn w Ski2die po godzinach

no i fajnie byłoby jakbyście drodzy Admini rozkminili zaznaczanie postów jako przeczytane po obejrzeniu posta (aby granatowy kwadracik znikal po przeczytaniu posta)

powyższe wypociny są jedynie moim zdaniem, niech większa grupa forumowiczow sie ustosunkuje

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

z tymi postami jako przeczytane to by bardzo ulatwilo sprawe bo zaczyna to wkurzac po jakims czasie

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

Jesli chodzi o odczytywanie postow to opisz dokladniej problem ( sprawdz ustawienia cookies w przegladarce ) a pisze dlatego ze u mnie ten problem nie istnieje ale jak trzeba bedzie polukam.

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

problem jest z tym ze jak przeczytam posty w danym watku to ten watek jest oznaczony jako nieprzeczytany (czyt.  granatowa koperta) pomimo odswiezania i tak samo koperty na glownych watkach nie "znikaja" nawet jezeli wszystkie watki pod danym glownym watkiem sa przeczytane i to wszystko odswieze (na poprzednim forum mi dzialalo wszystko ok wiec ust. cookies sa raczej dobre) mam nadzieje ze to co wyzej jest dosyc zrozumiale

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

u mnie dziala

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

u mnie też działa. ja dodam, że janie byłoby mieć rangi na forum :D oraz możliwość umieszczania obrazków w podpisach :P

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

a u mnie nie dziala to ze topic sie robi szary po przeczytaniu odrazu... dopiero po paru/parunastu minutach jak go przeczytam staje sie szary :/

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

Owszem, istnieje temat miejscówek oraz snowparków, ale mi bardziej chodziło o coś w stylu: Mam wolny dzień i chce pochipać, wiadomo nikt nie lubi tego robić sam więc patrze na dzień kiedy mam wolne i widze, że ziomy się ustawiają tam i tam, wybieram, dogadyje się i wbijam. A tak, zanim coś znajde to musze całe forum przeglądać, każdy park. Taki datownik mógłby wybiegać o 2 tygodnie do przodu, i kilka dni w tył. Codziennie kasowała by sie stara data, a pojawiała nowa. W ten sposób nie saśmiecało by sie nic, nie było by za dużo informacji niepotrzebnych. Taki miałem skromny pomysł:) Pozdro.

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

Ale pomysl Orki, ze zabardzo z wyprzedzeniem nikt z nas nie ustawia się. Wszystko dzieje sie na predkosci. W dziale miejscowek sa juz tematy na teamt danego miejsca. Tam zazwyczaj wpisujemy jesli sie gdzies wybieramy [w temacie o konkretnym miejscu]. Za bardzo sie nie da zorganizowac takiego kalendarza bo byloby to niemozliwe do ogarniecia. Czy ktos z nas ustawial sie na jakis wyjazd [oprocz wyjazdow za granice] tak gdzies 2 tyg. przed? Z tego co sobie przypominam nie zabardzo. :D

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

Źle mnie zrozumiałeś, nie chodzi o to żeby sie ustawiać na 2 tygodnie przed, tylko żeby była data. Powiedzmy, że dzisiaj mamy 29.01, kalenadaż zaczyna sie 25.01 a kończy 14.02. Ktoś ma wolne 2.02 wchodzi i wpisuje posty, ustawia się gdzie mu pasuje. Mija północ i 25.01 przechodzi do histori, a pojawia si 15.02. Trudno to wytłumaczyć na forum. Na pewno było by kupe roboty z tym. To tylko taka luźna propozycja. Nie upieram sie przy tym, ani nie namawiam :)

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

Tak, ja tez tam mam, wlasciwe od poczatku dzialania forum.

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

a ja mam tak ze ja piernicze

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: FORUM

[img][/img] signature tags on.

mam nadzieje, że jakoś pomogę Wam utrzymać riot ma forum i przywrócić starych stałych forumowiczów, którzy nic nie piszą przez "mądre" wypowiedzi innych :)

[edited] jakie macie propozycje odnośnie nowości na forum?