16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

wojar napisał/a:

http://www.sport-conrad.com/index.asp?disp=artikel&art_nr=72104211

a te?? wydają się dawać rady czy może ktoś wie coś o ich wadach?

są zajebiste i idealne!

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

Ja moge skombinowac Look Pivoty Ti za okolo 280 zeta, tylko fajnie bybylo jakby wiecej chetnych sie znalazlo bo wtedy moge byc pewien co do fajnej ceny i tego ze gosc mi znajdzie to co bysmy chcieli, bo takto bedzie narzekanie ze tylko jeden komplet to mu sie szukac niechce ;)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

wojar napisał/a:

jestem na etapie poszukiwania nart, pewnie zdecyduje się na nowe i prawdopodobnie będą one bez wiązań więc ten oto element będę musiał dokupić.
co macie do zaoferowania?? może wiecie gdzie są jakieś promocje itepe

najchętniej wziąłbym jakieś looki, ale jeśli się nie znajdą lub ja nie znajdę na nie wystarczających funduszy to będę musiał pogodzić się z innymi wiązaniami

dawajcie co macie tak do 600 MAX

Mam nowe wiazania rossignola axial 120 w kartonie z dwuletnia gwarancja, nigdy nie zakladane, moge wyslac foty.
Jak jestes zainteresowany to pisz:
janmilek@yahoo.com

19 (edytowany przez wojar 2007-09-27 20:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

czym się różni px od pivot szukałem na necie ale nie znalazłem nic o tym
na razie wyczytałem tylko że w lookach "jib" oznacza że mają jakiś pochłaniacz wstrząsów (to by się przydało :-) )

chmieloo a tylko te pivoty możesz załatwić po tej cenie czy jakieś inne looki też? nawet po wyższej troche??

20 (edytowany przez twojastara! 2007-09-27 20:28:43)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

pivoty to starsze px, jedna zasadnicza różnica inny sposób mocowania stoperów jak w pivotach wyrwiesz stoper to całe wiązanie jest do d., tzn stopery są mocowane do głównej części wiązania, w px stoper jest jakby oddzielną częścią.
pochłaniacz wstrząsów to kawałek plastiku hehe z nim czy bez specjalnej różnicy się nie czuje, ale pewnie po kilku sezonach skakania kolana odczują różnicę


Ten napisał/a:
wojar napisał/a:

http://www.sport-conrad.com/index.asp?disp=artikel&art_nr=72104211

a te?? wydają się dawać rady czy może ktoś wie coś o ich wadach?

są zajebiste i idealne!

no nie wiem czy nie lepiej kupić bez liftera

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

lepiej bez liftera....

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

ten lifter to też chyba kawałek plastiku nic nie ważący
no to z tymi stoperami to rzeczywiście znacząca różnica w lookach które mam teraz w jednych nartach (co prawda wiązania są mocno wiekowe) oby 2 stopery są wyrwane i są nie do włożenia jeździłem bez nich i dało sie ale generalnie wolałbym tego uniknąć :-D

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

ODI napisał/a:

lepiej bez liftera....

wcale nie trzeba go montować ;)

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

Wojar zdjecia zapodam ci jutro na maila, bo nie moge znalezc na kompie tych, ktore zrobilem wiec jutro cykne nowe. Liftery mam w komplecie do tych wiazan, sa oddzielna czescia.

25 (edytowany przez wojar 2007-09-28 17:08:58)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

http://www.untracked.com/p2201c81b97-08_dynastar_px_12_ti_jib_ski_bindings_w_brake_options.html

kto może załatwić te wiązania po dobrej cenie??

to czy wiązanie będzie sygnowane przez looka czy dynastara nie robi mi żadnej różnicy ;-)

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

na SUPAIRze jest sygnowane przez Movementa w cenie mniej wiecej takiej samej jak na stronie ktora podales :P

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

wojar napisał/a:

http://www.untracked.com/p2201c81b97-08_dynastar_px_12_ti_jib_ski_bindings_w_brake_options.html

kto może załatwić te wiązania po dobrej cenie??

to czy wiązanie będzie sygnowane przez looka czy dynastara nie robi mi żadnej różnicy ;-)

http://moreboards.com/shop_main.php?wcode=all&sex=&ncode=14705&brand=&base=4919 to są te same wiązania tylko, że rossignola, bo look robi dla rosoła również wiązania. model 06-07.

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

nie wiem czy warto kupować wiązania na nadchodzący sezon które poza ceną różnią się od zeszłorocznych jeszcze grafiką

29 (edytowany przez sznerchu 2007-09-29 22:22:11)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

nie no grafika z wiązań rzuca sie mocno w oczy! jak dla mnie mega wazna rzecz! :P

113% agree TwojaStara!

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiązania niebawem mam nadzieję że kupię

gdybym znalazł wiązania jakie chce z poprzednich roczników po niższej cenie to jasne ale przejrzałem sport conrad i blue tomatoe, to moreboards i nie znalazłem...
pomożecie? :-)