61 (edytowany przez bendzi 2009-02-06 18:05:32)

Odp: Logo SKI2DIE for STICKERS

hmm faktycznie, moze i racja- myslalem ze poprzez taka forme - np naklejek na kaski auta, mozna by zrobic dobra reklame stronie i idei samego freeskingu, ale skoro jest to zastrzezony znak teamu ( albo i nie zastrzezony- ale nioficjalnie za taki uwazany ) to ok- ale mozna wtedy np pomyslec o takiej wlasnie naklejce loga- ktore jest miszczowskie a pod spodem w tej naklejce www.ski2die.pl - i w tedy w prosty sposob robimy reklame- czyli w pewien sposob odchodzimy od "utożsamienia sie" z teamem.
Zły pomysł?

62 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Logo SKI2DIE for STICKERS

niby nie. ale weekend jest, chodź lepiej na narty a nie baw się w najklejki :D

63 (edytowany przez bendzi 2009-02-06 19:46:04)

Odp: Logo SKI2DIE for STICKERS

si racja- niestety week jeszcze nie a le od poniedzialku przez 7 dni siedze dzien w dzien w witowie na sp chyba ze ktos sie pojawi co by razem pofikac to chetnie zmienie miejscowke- bede mobilny ;)

a co do tych naklejek to tez tak sobie pomyslalem ze nazwa teamu nazywa sie rmf maxx armada team- wiec ski2die hmmm, no ale mniejsz z tym- moze to ktos kometnetny ogarnie, ja mam pare pomslow jakby to mozna fajnie rozegrac-

64 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Logo SKI2DIE for STICKERS

Fucken shit. My bedziemy z 3city w 3 osoby chetne do fikania w snowparku w Witowie od pon. do niedzieli. Tez bedziemy mobilni wiec mozna obczaic gubalowke i bialke.

65 (edytowany przez bendzi 2009-02-07 00:30:22)

Odp: Logo SKI2DIE for STICKERS

no to gitarka- ja zmykam teraz na miasto z kumplami- a jutro ustawimy sie przez gg- moj 3037738! no to szykuje sie ciosanko :D

tak wiec czekam na znak, ustawimy sie , juz nie moge sie doczekac :)