16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

chciales chyba napisac omnadren...

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

lol zartuje sobie? ..:)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

lol wiem :P przeca

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

Ja mam miesieni piwny i przeszkadza w grabach:) buahha ale w zimie zniknie jak reka odjoł joł

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

ej wogule co to za pytanie: czy umiesnione nogi przydaja sie w freeskiingu? lol? :|

sport jak kazdy... troche sily trzeba miec... jak dla mnie bezsensu temat :/

pozdr

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

wsumie musze sie zgodzic .. dlatego napisalem ze glupie pytanie =p

zima juz blisko mam nadzieje =]

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

tja a sprawdzcie jak z wasza sila jesli bedziecie mieli mozliwosc. Nawet prosi jezdzacy po 3 miesiace odpadaja w przedbiegach z kims kto na silowni cwiczy :) Sprawdzone na Pawianie i paru innych pro snowboardzistach.

A popek serio ma w mma walczyc ? jakiejs peryferyjnej odmianie ? Moze cos zarapuje i tym pokona przeciwnika :P

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

silownia to gejada!

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

Kudłaty, wiadomo że lepiej robić cokolwiek niż nic, ale zalezy jak na tym rowerze śmigasz.  Z tego co zrozumiałem to pisałeś coś o przygotowanych treningach na bike-u więc pewnie śmigasz długie odcinki w stałym tempie. Narciarstwo, oprócz zrozumiałej techniki (czy to tyczki czy bc czy parki) jest sportem siłowo-szybkościowym, a taka wielokilometrowa, jednostajna jazda na rowerze strasznie zamula a tym samym obniża szybkość mięśni. Oczywiście wyrabia wytrzymałość ale akurat taką która nie przeklada się najlepiej na dechy. Co innego jak zasuwasz krótkie odcinki w zróżnicowanym ale duzym tempie. Rolki stary i biegi terenowe są o wiele lepsze. A siłę na siłce ma się rozumieć. JOŁ

25 (edytowany przez kudlaty 2007-10-24 22:29:33)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

silownia owszem, sam nie lubie...ale popieram owce...prosta rzecz, ze osoba ktora cwiczy ma wieksza sile, chociazby samych dolnych przeszczepow ! i raczej nie wierze, ze ktos sie sprzeciwi jak powiem ze majac wieksza sile nog jest np. latwiej ustac przy jakims nieudanym locie...a raczej ladowaniu (albo np ma sie wieksze wybicie) ! w kazdym sporcie jest tak samo, tylko ze mowa jest o innyc partiach miesni :) !

poza tym troche OMKI nie zaszkodzi :D

ps. UKI w moim podpisie masz cos takiego jak "movie", tam masz maly pokaz mojej jazdy na rowerze, dwa demka...oblukaj sobie ;) pzdr

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

Nie no pewnie, nie zaszkodzi:-))) Może jakąś kurację przepisać, ha ha ha

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

Widziałem filmik. Dobry trening równowagi i techniki, w sam raz na snow parki. PZDR

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

uwierz mi ze tez swietny trening silowy...wykonanie kazdego elementu to wysilek...zwykle wskoczenie na murek, to uzycie miesni rak, nog, plecow...jazda na manualu-nogi mega dostaja w dupe ! to sie wszytsko przeklada...teraz porownalem akurat do takiego treingu (przynajmniej tak to traktuje), ale kazdy inny tez ma jakis wplyw !! :]

ja osobiscie uwazam ze temat sie wyjasnil, nie ma co sobie dalej glowy zawracac...kto chce to trenuje, kto nie, to nie...pzdr :)

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

i tak trymać...PZDR

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: czy sila/atletism robi roznice?

siłownia wieje kaszą, ale jak ktoś ma zajawkę nie będę się kłócić, a białko może się przydać.

ps. nie wiem czy w PL są jacyś "pro" ...