16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

Masz oczywiście racje Pinki, chociaż chciałabym wierzyć, że jednak dziewczyny same z siebie mają motywację, jednak chodziło mi  o coś innego - po co sponsorowanej zawodniczce kolejna para nart? dlatego dla nich będzie kasa, natomiast dziewczyny których nikt nie sponsoruje będą mogły powalczyć o sprzęt i takie są założenia tego podziału

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

na FDK bedzie gruboo :)

a jak przyjedzie Zuza to juz na bank całe zakopane wpadnie kibicować ... i wałbrzych tyż :)

wyciosaniem odpowiednich skoczni dla dziewczyn zajmie sie ekipa ski2die & hiver ... mam nadzieje, ze sniegu nie zabraknie :)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

to nie lepiej dla wszystkich kase?
jakie proste rozwiązanie a jakie dobre - co z tego że nie jest sponsorowana a ma np narty nówki i to np lepsze niż te które dostanie?? bo kupiła sobie dokładnie co chciała a dostanie to co będzie

Zuza dawała rady ale ktoś pisał że zajęta :-/ może to tylko głupie plotki chociaż w sumie do fdk wszystko się może zmienić :-)

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

BART napisał/a:

O jakas nowa kolezanka :) jeszcze sie nie przedstawila. Pozdrawiam serdecznie

hehe, nikola :) również pozdrawiam ;D

20 (edytowany przez kurde_balans 2008-01-29 23:51:14)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

procunia Wojar! procunia Pinki!
a może zrobić tylko am. dla narciarek! bo pro skoro już są sponsorowane i dostają kupe hajsu sprzetu wycieczek do Japonii i przelotów śmigłowcami od sponsorów to może dałby sie wykazać tym które nie przebił się jeszcze ... wyszystkim trzem...

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

balans ale przedrzeźniasz - przecież bycie sponsorowanym w PL i otrzymanie 2 par gogli, albo kilku bluz i t-shirtów na sezon, szalenie zwiększa progress... :-p

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

A dziekuje za podroofffki :) nie przeszkadzac chlopaki teraz czateria bedzie

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

o. napisał/a:

, że jednak dziewczyny same z siebie mają motywację,

oo zdecydowanie :)
git opcja z tym podziałem.

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

Chłopaki nie wtrącajcie się bo to damskie zawody są !

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

celka to idź sobie wyszejpowac park :D

26 (edytowany przez mojzesz 2008-01-30 20:48:04)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

obys sie nie zdziwil! zaglebiowska krew w zylach - sama przekopie gubalowke. ;)
a tak serio pytajac - nie ma przeszkod zeby jedna zawodniczka wystartowala zarowno na nartach jak i snowboardzie? (chodzi o czysto techniczne np sprawy, czasowe i tak dalej - nie wiem jak to wyglada, kto kiedy startuje itp)

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

chcesz wysłać twoją? na desce smiga naprawde nieźle... na nartach jej nie widzialem...

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

mojzesz napisał/a:

obys sie nie zdziwil! zaglebiowska krew w zylach - sama przekopie gubalowke. ;)
a tak serio pytajac - nie ma przeszkod zeby jedna zawodniczka wystartowala zarowno na nartach jak i snowboardzie? (chodzi o czysto techniczne np sprawy, czasowe i tak dalej - nie wiem jak to wyglada, kto kiedy startuje itp)

przyjdź na Srodule sport na boxa to poćwiczymy ;).....jak spadnie śnieg ....

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

sznerchu napisał/a:

chcesz wysłać twoją? na desce smiga naprawde nieźle... na nartach jej nie widzialem...

no no, chce ja wyslac - na snowboard bankowo. moze mialaby jakies szanse w amatorkach...

a na nartach musialaby pocwiczyc, bo generalnie nie jezdzila jeszcze na boksach itp ale szybko przyswaja takie zajawkowe sprawy, przynajmniej na poziomie podstawowym wiec moze by sie nadala? konkurencja nie jest wielka, wiec moze probowac. tak mysle... ;p (cholera. sprezentowalem jej narty to moglaby pojezdzic chociaz ;p)

celka napisał/a:

przyjdź na Srodule sport na boxa to poćwiczymy .....jak spadnie śnieg ....

celka, ja (zreszta ona tez ;p) juz tego boksa mam dosc. pamietam kazda nierownosc, i kazde wglebienie ;p jezdzilismy na nim dzien w dzien przez caly czas jak tylko byl snieg, dobrze ze chociaz na jeden dzien sie udalo rurke ustawic + jakies bzdury z darkiem potworzylismy w stylu wallride ze wszystkiego co bylo w szopie ;p

ale pocwiczyc mozna, racja. nie ma co narzekac - super opcja w sumie, miec chociaz takie dwa boksy i rułke w srodku miasta ;) wpadniemy jak tylko snieg pozwoli, mozesz byc pewna.

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freestylowy Dzien Kobiet

dajcie tylko jakiś cynk to też się chętnie załapie :D

A wracając do tematu to zamierzam podjechac ze swoją panną na FDK żeby się zaraziła nartami :D