16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: KONKURS - Supair Sticker ... fajne gadzety do zgarniecia

ozio, to troche nie tak....
Poczta Polska ma zagwarantowany monopol na przesylki do 100g [głównie listy, kartki pocztowe].
Z jednej strony mozna sie wqurwiac, bo niby jakim prawem ktokolwiek ma miec monopol, ale nie jest to do konca bezcelowe.
Chodzi o to, zeby utrzymac nierentowne placowki, w miejscach gdzie mala prywatna firma by sie nie utrzymala, a duzej nie oplacaloby sie otwierac oddzialu. Trudno dopuscic do tego, zeby najblizsza poczta dla jakiejs czesci Polski byla np 150km dalej w wiekszym miescie.
Dzieki temu utrzymuje sie male placowki na najwiekszych zadupiach.
Heh, ostatnio za to jedna z firm kurierskich zaczela stosowac 100gramowe koperty, zeby troche wspomoc wage przesylek listowych ;D
Tyle, ze sprawa jest w sadzie, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Osobiscie najbardziej wkurzaja mnie Panie w okienkach na poczcie, reszte jakos przezyje, ale jak tylko je powinni od razu odstrzelic wszystkie. Dla zasady...

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: KONKURS - Supair Sticker ... fajne gadzety do zgarniecia

.poczta zaczyna ostatnio przypominac kiermasz,mozna kupic asortyment od papieorosow po podpaski i inne takie gadzety:]

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: KONKURS - Supair Sticker ... fajne gadzety do zgarniecia

tez prawda... btw. wlasnie dzisiaj otrzymalem kartke z zyczeniami swiatecznymi. Pieczatka z poczty 21.12.2007...

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: KONKURS - Supair Sticker ... fajne gadzety do zgarniecia

pomimo że od tygodnia czekam na ważną przesyłkę to dziś mnie o dziwo poczta pozytywnie zszokowała.....paczka mi przyszła po 22h od zamówienia na allegro (a jeszcze zanim przelew dotarł to minęło pewnie z tego z 6h :D )

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: KONKURS - Supair Sticker ... fajne gadzety do zgarniecia

.zalezy skad i dokad ta paczka wedruje..

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: KONKURS - Supair Sticker ... fajne gadzety do zgarniecia

http://www.teamblog.supair.pl/ - info o rozwiazaniu "konkursu"