16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

jazda przy akompaniamencie kolęd granych prze góralskie kapele - bezcenne ;-) a tak serio to jak zwykle - dobra atmosfera, sporo znajomych - w gęstej kolejce aż za sporo:-p
bez fajerwerków ale było miło  - oby więcej takich imprez pozdro

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

FOTO FOTO bo u maxbmx tylko snowboard :(

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

sądzę że na telewizji pino tv (http://www.pinotv.pl/) pojawi się co nieco - bo sporo nagrywali, czytałem że ma ruszyć 20 grudnia i na początku będzie tylko internetowa a potem ma wejść do tradycyjnych odbiorników, także śledźcie uważnie, bo ja ze swoim netem nie dam rady...

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

Impreza, bardzo fajna jak na pierwszy raz. w przyszłym roku trzeba jeszcze hopke postawić to będzie bardziej widowiskowo bo na to najbardziej ludzie nażekali. Z ludzmi z pino tv rozmawialem na snowparku na Julianach i mówili że materiał będzie gotowy po świętach. Mam kontakt z kilkoma profesjonalnymi fotografami którzy na starówce robili fotki, jak ich dopadne to wrzuce wam foty.

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

zwierzu zapomniałeś o największym minusie - MNIE NIE BYŁO!

a tak bardziej serio to przydały by się fotencje to bym przynajmniej zobaczył co straciłem.

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

ja tez bo bylem na jeebbannejjjj slowacji kurw... na ktorej nie bylo sniegu shiiitttt

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

beznadziejna relacja i prawie nic nie pokazują z jibu - tylko kilku snb ale zobaczcie w jakiej atmosferze się to wszystko odbywało :-)

http://www.tv.bielsko.biala.pl/swieta_na_starym_rynku_891.html

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

atmosfera byla miszcz,jeszcze nie widzialem aby bylo tylu widzow "cywilnych" na zadnych zawodach w polsce..no moze na indorze w tym roku kc i 4 lata temu w cieszynie..

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

troszke malutko jibu ale i tak fajne cokolwiek zobaczyć... atmosferka fajna musialabyc jeśli Arek ją tak podsumował :)

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

lipny tn reportaz..esti chyba nie maczal w tym palcow..niestety.

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

są jakieś foty??

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: HUMAN NATION STREET FIGHT JIBBING CONTEST

sory ze dopiero teraz pisze ale dopiero teraz mam wiecej luznego czasu:
dziekuje wszystkim którzy pomogli mi przy zrobieniu tego skromnego iventu. Byla to pierwsza impreza która udało sie zrobic w centrum miasta w bielsku-białej. Wladze miasta mimo niedawnego remontu plyty rynku pozwolily mi na "probne" zorganizowanie malej imprezki (co jest duzym sukcesem!!!), temu tez bylo tak skromnie.
w zwiazku z tym ze wszystko odbyło sie(ocenie sam siebie na dostateczny) bez wiekszych problemow i szkód jest olbrzymia szansa na zorganizowanie czegos wiekszego- wstepne rozmowy z miastem wroza dobra przyszlosc dla rozwoju freeskiingu w naszym miescie, trzymajmy kciuki bo moze uda sie zrobic mega j.bniecie na skale calej Polski:)

Dziekuje wszystkim ktorzy przyszli pojezdzic dla zajawki i tym samym wspomogli ta inicjatywe, dziekuje koledownikom ktorzy wprowadzili nas w swiateczna atmosfere (hehe)
no i jescze raz h5 dla pomocnikow, ekipy Humana:P, urzedu miasta Beatce z Redka i dla wszystkich ktorych tu nie wymienilem

pozdrawiam  i mam nadzieje ze spotkamy sie szybciej niz za rok (w centrum Bielska-Białej) SIE!