61 (edytowany przez Ukaszz 2009-05-02 21:08:38)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

zaraz po moim double cork'u :P ale myślę że to kwestia wiary w ,,zmianę'' i siądzie :D

62 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

z tail grabem będzie o tyle problem, że nasze hiper nowoczesne rakiety freestylowe tailów nie posiadają, za to opatentowany przez Toma z Austrii system "Autograben" sprawia że trucker czy double nose'y będzie łapać każde dziecko nawet po wybiciu się z muldy.

63 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

oczywiście! tt juz troche przestarzale chyba.. ja już próbowałam troche na raxach, na rurkach cisną naprawde srogo:)

64 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

wiesz Mery Rax w kolaboracji z Byllabongiem to zupełnie inna jakość :) To tak jakby pianka vs wood core . Nie umiem tego lepiej wytłumaczyć , trzeba po prostu spróbować :) Ale fakt stalowy ,,tail'' sprawia że na jibbach chcesz tylko robić stylowe tejlslajdy :) Przed sezonem będzie pewnie możliwość przetestowania całej kolekcji - myślimy o Kaunertalu w listopadzie ale to się zobaczy ...

65 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

no bylo by fantastycznie ! a moze juz l2a ? negocjujcie bo naprawde warto ! a ja juz sie zabieram za treningi to moze za pare lat przyjmą mnie do teamu :D zwazywszy na tą fantastyczną opcje 'autograben':D ah marzenia marzenia.. :)

66 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

Ja już zamowilem 2 pary! ale nie mogłem się już doczekać na przesyłkę, wziąłem piłę i zrobiłem sobie Rax custom homemade deluxe edition ze starych półcarvingów! prawdziwy czaaaaaaad mówie wam

67 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

myyyyszcz :)

68 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

pablo napisał/a:

Ja już zamowilem 2 pary! ale nie mogłem się już doczekać na przesyłkę, wziąłem piłę i zrobiłem sobie Rax custom homemade deluxe edition ze starych półcarvingów! prawdziwy czaaaaaaad mówie wam

Tak jest, zrob sobie Rax ze starych półcarvingów, pablo.
We did the same 3 years ago and are going to support you.
You will like "your Rax" in soft snow and on piste.
However, for hard snow, ice and steep bumps fabricated Rax
with aluminium casting is much better than your old ski.

In future, we could sell aluminium castings (3 fins and carrier as 1 piece) alone.
Then the only thing you have to do is to remove the old binding,
saw the ski tail off and fix the casting on ski with 4 vertical screws.
Your heel should be close to the sawed end of ski,
that means the end of your ski boot should be 1 to 8cm before the saw line.
But again: Rax ski from a ski factory is better.

69 (edytowany przez Tom from Austria 2009-05-04 21:51:06)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

Ukaszz napisał/a:

Oficjalnie oświadczam że cały team Byllabonga od przyszłego sezonu będzie używał nart Rax ski. Boro wynegocjował swój pierwszy pro model z grafiką Byllagonga i wizerunkiem Obamy , ja jako team manager mogę również  zdradzić że moje rumuńskie szwalnie przygotowują nowy model spodni - hit sezonu . W porozumieniu zmieniliśmy krój z Baggy Baggy Bag na szałowe dzwony - robocza nazwa Byllabong Jinngle Boro's Bells . Jak wpadnę do Krakowa podpiszę kontrakty z innymi rajderami Byllabonga. Więcej info soon po sezonie truskawkowym w Bawarii. Także uważajcie snowparki ! Byllabong team nadjeżdza przy pomocy Rax ski na ... switcha !:D Poniżej pierwszy promodel rajdera Byllabonga Bora - Byllabonk - Change we need. Niestety chwilowo na stoisku Line'a bo miałem zbić nasze własne ale gwoździ mi zabrakło :/ Cena jeszcze nie jest ustalona . Musimy pogadać z Tomem z Austrii.

http://img76.imageshack.us/img76/2170/narty.jpg

I like your design, Ukaszz !
Phantastic one.
As there is still no Rax community in Poland,
somebody could start one
and we will help him.

<obrazek>

70 (edytowany przez Szczepan 2009-05-04 23:13:30)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

tom, i will net ruede sein aba die Leute hier lachen ueber diese ganze Rax-revolution ski idee...die finden es nicht progressive und sie ueberlegen eigentlich ob jemand je die ski kaufen wird.
viel glueck

71 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

hehe, Szczepan poliglota :D a filmiki z jutuba są super :) stylowe to to nie jest, ale za to zabawne :P

72 (edytowany przez Jasiu 3city 2009-05-05 00:01:28)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

Skoro sie chlopaki popisuja jezykami to ja cos jebne, ze tak to nazwe- narzeczem comptońskim :P

Ya know Tom, we all believe that you're some crasy ass nigga but take ya shit'n get da fuck out wid it. every1's dissin' ya here and makin' a damn faggot of ya, ya know what I'm sayin'

rax is a peace of bad nasty shit, stop smokin' the shit'n get some real powder or somethin'.


A tak swoja droga to slyszalem ostatnio kilka dobrych bek:

Tylko Chuck Norris jezdzi na raxach nie ryjac stokow
Twoja stara zapodaje stylowe na raxie
Twoja stara ładuje srogie dropy z klifow na raxie
Hokus pokus, czary mary, ciec na raxach to twoj stary

Jak sobie cos przypomne to napisze :P

73 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

widać Szczepan że lekcje nie idą na marne hehe. I odwalcie się od RAXów moje promodele są wyczesane, zazdrościcie! :D

74 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

boro odezwij sie do mnie w sorawie jakiejś kooperacji raxów z CiosajSrogo.. blagam.. wysłałem Ci juz ze 100 maili.. zachowujesz sie jak hamerykański pros.. nie odpisujesz nic... proszę Cię.. proszę... odpisz... hehehehhehe lol :P

75 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: RAX Ski: a ski revolution

i ja mu się nie dziwie :P po co ma zrywać kontrakt z Byllabong teamem za milion dolców ??? Jawnie podkupować mojego zawodnika ??? Wstydź się !