16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

bus by siadł:-) kto załatwi

bart na kaspro jeszcze nie zakończenie ja planuje tam majówkę spędzić

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

kolebka i do dziś największe skupisko freeskierów i snowboardzistów w polsce czyli powiat tarnogórski wystawia tam dwóch swoich reprezentantów - jeden narciarz z nakła, i snb z tarnowskich - jedziemy zmiażdżyć przeszkody, rozłożyc wszystkich na łopatki sporą porcją śmiechu, wpierdolić sznerchowi, a karol dodatkowo jak zawsze będzie polował na młodych chłopców!

18 (edytowany przez sznerchu 2008-04-24 18:26:31)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

no shit! znow wpierdol dostane! dobra mimo ze smigac nie bede kask wezme ochraniacze na kulki i tyłek.... hmm w sumie to polecam takie ochraniacze wszystkim mlodym chlopcom bo karol będzie czyhał... dobze ze policja bedzie pilnowała!

niestety dostałem info ze z grillem mozebyc problem... ale cos sie wymysli zastepczego jakąś spontan akcje...

miejscówka beton widziałem wiec krew sie bedzie lała i nie tylko z wujka grzesia dziewic!

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

ani nikt w promieniu 5 metrów :D

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

a tam bedzie problem. mysle ze nie - nie takie rzeczy sie w tym parku juz dzialy, serio ;D ja bym nie odpuszczal grilowania. a co do miejsca akcji - az dziwne, mieszkajac obok od 19 lat nie mam zadnego zdjecia z tego parku - jutro zrobie - wrzuce. generalnie marmur.

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

mam film... uwaga bo smiesznie:P

http://pl.youtube.com/watch?v=GBMIjCXgs4c

jest plasko ale ma byc rusztowanie i speedu powinno starczyc...

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

Halo halo panie i panowie,
Kilka niezwykle istotnych informacji.
1. Nie śmiejcie się z filmu dzięki któremu wiecie jak to wygląda, tak? :P
2. Tak jak pisał mojrzesz który przyłączył się do organizacji nie oczekujcie fajerwerków. Wszystko jest robione dla czystej przyjemności. To pierwsza taka impreza robiona przez harcebiedyznedzom wiec pewnie pojawi sie cała masa niedociągnięć problemów itd itp. Boimy się tego co będzie po imprezie. Nie chcemy żeby każdy zabrał dupę. Fajnie byłoby żebyśmy się zebrali i ogarneli miejscówke razem. Barierki, przeszkody, rusztowanie - to nie jest nasze i trzeba to oddać!
3. Po imprezie moze skoczymy na dsd w sosno na mały after bo jestesmy wstepnie dogadani z chłopakami z gorki ale jak to wyjdzie okaze sie po imprezie.
4. Licze na duża wyrozumiałość. Daliśmy kureffka z siebie wszystko. Ogarnialismy wszystko jak tyko da sie najlepiej, a uwierzcie że chwycic za dupe miasto i pierdzistołków wcale nie jest takie łatwe.
5. Zapraszam w sobotę, jak ktoś będzie wcześniej zawsze przydadza się ręce do pracy.

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

nie no pewnie... zawsze pomoc wynika o to sie nie bojcie... zajawka kipi i to najwazniejsze bez stresu fajerwerków nie oczekuje sie... :-)

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

wie ktos jakim busem dojechac albo jak dojsc do parku z pkp w sosnowcu?

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

Klito jedziesz każdym tramwajem który jedzie w kierunku na Będzin i Dąbrowę Górniczą i Zagórze, czyli 21, 15 - te dwa spod dworca, a z ulicy Małachowskiego (łatwo ją znaleźć, przystanek jest na rogu) jedzie też 27. Z buta to będzie max 20 minut.

WAŻNE INFO bo wczoraj zapomnialem!
Miasto sie czepia, ze ci ktorzy nie mają jeszcze skończonych 18stu musza mieć papierek od starych. To nie mój wymysł - tak to jest jak robi sie coś z miastem.

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

No równierz Ja Uderzam Z Dziwkami z miasta Killerów Czyli Tarnowskich kureffka Gór

27 (edytowany przez B.S. 2008-04-25 16:44:46)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

zebym ja Ci nie uderzyl dziwko...nie spoufalaj sie tak;]
a tak wogole to Twojastara jest z Nakła Śląskiego czyli ze wsi.....

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

to na śląsku są wsie??

29 (edytowany przez sznerchu 2008-04-25 17:46:27)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

a co to my mysales?! jasne ze są... nie tylko warszawa i kielce są wsiami... jak widać także Nakło!