31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

co wy nakło to nie wieś. napisał bym coś więcej o mojej mieścinie, ale musze iść doić krowy! pozdro

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

filmik mega bekowy :P

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

A nie wybiera się przypadkiem ktoś z Kraka samochodem i miałby miejsce?

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

Niestety pewne sprawy zatrzymały mnie w domu... lipa... miłej zabawy!

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

sznerchu no wez sie...przeciez nie bedziemy Cie bic, to tylko takie gupie zarty :)

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

heh no sorry nawet chetnie bym wpadl zbyscie mnie zlali ale nie da rady.. :)

37 (edytowany przez twojastara! 2008-04-26 12:40:56)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

ej na szybciora mam dwa miejsca w aucie, jade przez katowice mogę kogoś wziąć
w katosach jestem koło 15.


jak coś to dzwonić 504766920

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

miszcz! szacun dla organizatorów! było serio rubo!

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

Dobra atmosfera, przyjemnie, bez ciśnień, kameralnie, muzyczka, dużo śniegu, nawet sporo publiki, bardzo dobry dżib dżemik :) tylko przeszkoda mogla by być trochę dłuższa i jakiś punkt gastronomiczny na następny raz ogarnijcie bo przy ciosaniu gastrofaza występuje u wielu zawodników :D:) Na sam koniec widowiskowa gleba laski mojżesza. Potem wożenie sie po szpitalach, ale wszystko w porządku. Nie ma konkretnego spotu bez posoki :D:D  Jak będzie w przyszlości taka imprezka to z pewnością się pojawie. H5 dla organizatorów, oby tak dalej bo było mistrzowsko

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

tu dorota z tej strony, mojz zostawil wlaczone ski2die wiec z braku laku cos napisze ;d  ej sa jakies foty z wczoraj? chce sie mamie pochwalic, bo jak narazie to narzeka na rozwalona glowe ;p  a i jeszcze chcialam zauwazyc ze wczoraj bylo suuuper! :)   (a wygrana sprzedam na allegro ;e)

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

no to super ze kolejna zajawkowa impreza sie udala... fotki fotki prosim... "Kolejne Psoty Jibbing" zalicze napewno..

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

wrzuce dzisiaj kilka fotek, ino się obudzić muszę, bo do domu o 4tej w nocy dotarłem. Impreza gitez, wielkie podziękowania dla organizatorów, za to że im się chciało :D

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

dorota dobrze że nic ci nie jest, bo naprawdę ta krew w blond włosach nie wyglądała najlepiej i nie dziw się mamie że jest zła :):)

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

tym razem to juz ja - mojzesz ;)

jak wyszedlem wczoraj o 7 rano zeby montowac to wszystko z chlopakami - tak wlasnie wrocilem do domu. przede wszystkim chcialbym podziekowac kauliemu, za podwozki po katowicach, szpitalach, za kask po mojej skad inad zagadkowej (dla mnie przynajmniej) glebie i tak dalej, dzieki wielki, h5 i w ogole! no i wszystkim ktorzy startowali, pomagali to ogarnac i posprzatac po imprezie - ja coprawda zostac nie moglem - ale wyzsza koniecznosc wzywala.

impreza moim zdaniem bardzo udana, niedociagniecia byly, ale swietna atmosfera wszystko nadrabiala mysle. dzieki wielkie, jou! ;)

a... i wlasnie - zdjecia. bo z tego wszystkiego zapomnialem robic. jak ktos cos ma - ja tez bede sie staral jakies poszukac. h5 dla wszystkich!

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Pierwsze Psoty Jibbing - Sosnowiec

Dorotka twarda jest, przeżyje ;)

Info od nas, czyli organizatorów:
Zajebiste dzięki, że wpadliście bo mieliśmy niezłego stracha czy ta impreza w ogóle wypali. Ale jak widać dopisali ludzie, pogoda i atmosfera wśród ludzi. Wielki dzięki raz jeszcze ;)

Jakby ktoś miał jakieś fotki to wrzucajcie gdzieś na neta bo chętnie bym zobaczył na spokojnie jak to wyglądało ;) albo ślijcie na mojego mejla: adjap@o2.pl lub shkodnick@o2.pl

Co do przeszkód - miał być dłuższy box ale wczoraj, cztery godziny przed, okazało się, że się tak pofalował, że nie ma opcji jazdy na nim. Więc został nam tylko krótki. Ale następnym razem impreza będzie większa <to już wiemy na pewno> więc i przeszkód się namnoży na pewno.

Dzięki raz jeszcze za zajebistą atmosferę !

joł