16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

southside mam prawo wyrazac swoje zdanie więc mi nie mów co moge a czego nie, a pozatym na PFO nie będe bo troszke aleko mam i nie mam transportu ale mam nadzieje że za rok sie spotkamy. Switch 5 ? A procz Marka i Staszka ktoś umie switch 5 ? z Polaków ? Pewnie nie!

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

chlopie zanim zaczoles sie wymądzac wszystko bylo w najlepszym poządku wiec wzuc na looz !!

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester i tu sie ukazuje twoja glupota... wiele os potrafi swich... a pozatym beda goscie z zagranicy!! a u nich swich to podstawa!

co do transportu dla chcacego nic trudnego :lol:

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tak ale miałem na myśli Polaków nie Czechów czy Słowaków, i nie jedźvcie pomie o ja tylko wyrazam moje zdanie i tyle. Z samych Polaków to tylko widziałem Marka D. I staszka K. Switcha takiego pożądnego, (tak widzialem i tlyko wyrazam swoje zdanie)

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

szkoda dalszych slow...

21 (edytowany przez tester 2006-01-28 22:28:04)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

ej no stwierdzam tylko fakt, a pozatym skoro niby Szczepan jest taki dobry to czemu slychać tak strasznie dużo o elvisie jaki on to donry nie jest itd. ? Zresztą nawet o Michale Niklińskim więcej aslychać było. Pewnie robią lepsze triki.

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

ahahahaahahaha kolo wez pomysl ahahahahaha.... rozjebales mnie teraz ahahahaa....

nie komentuje juz ciebie bo szkoda czasu

23 (edytowany przez ukasz 2006-01-28 23:10:26)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

nieciekawie sie robi na tym forum, wyluzujcie prosze... a co do tego czy polacy dorownają jakims prosom z zachodu to napewno przewidziec sie tego nie da ale nawet jak progres jest u nas to oni nie stoja w miejscu, przeciez jak zobaczylem to sw 1440 to sobie uswiadomilem ze nie ma barier w tym sporcie... ja tam wierze w naszych bo u polakow jest cos takiego ze czasem nawet jak nie mamy takich warunkow jak inni to jakos potrafimy udowodnic tym z zachodu ze jestesmy lepsi(zadko sie to zdarza ale jednak) ale tak jak ktos tam wczesniej napisal to nie o to chodzi w tym sporcie... zawody sa po to tylko zeby pokazac swoje najlepsze triczki a caly freestyle to dnie spedzone gdzies w bc albo parku i jebanie i jebanie i jebanie... i czerpanie z tego przyjemności a nawet sposób na życie

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

gdzie można zobaczyć sw 1440??

widziałem tylko zwykłe cr. johnsona...

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

znalazłem juz...

masakra... tj wymiata :]

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

Ech ja rozumiem, ze wszyscy sie znacie i bedziecie bronic siebie nawzajem, sam chciałbym robic grube tricki i respect dla Szczepana i innych, ale fakt jest faktem, jeżeli nie bedzie skakal w najlepszych parkach i z najlepszymi, to progressu niebedzie takiego żeby mogl zdzialać coś na dużych zawodach, pomijam fakt, że w freeskiingu dla mnie przynajmniej chodzi o zajebistą zabawe i pokonywanie własnych barier...

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

Jeden co chociaz ma troche racji, w sumie i tak u nas nie ma co skakac w parkach bo ich nie ma, a co do najlepszych to jazdy z markiem i staszkiem na sam poczatek powiny wystarczyc ja tutaj sie raczej zastanawialem nad tym co on umie na te warunki co ma

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

ej wlasnie taki pozytywny flow polega ze sie nie jedbie na nikogo tylko sie dopinguje swoich ziomow... obczaj to...

29 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester już tak nie lamentuj że nie ma gdzie skakać :P oczewiście nie ma takich wyjebistych parków ale coś tam jest! i nie zastanawiaj sie kto jakie ma warunki co on umie itp patrz na siebie! jakie byś chciał ciosać triki raile pomyśl sobie i staraj sie to sam zrealizować A nie piszesz ze szczepan robi sw 270 un pewnie tylko na jednej przeszkodzie :P on robi to a ty tego nie będziesz robił za 10 lat jak tak będziesz lamentował. Popatrz na staszk on też mieszka w polsce tu zaczynał i jakoś se znalazł miejsca żeby sie tak wyrobić że teraz napierdala kroki sw 900 czy co ona tam jeszcze rzuca to nie wiem!!! cyzli jakoś można zrobić masakryczny progres jO!