31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester napisał/a:

Jeden co chociaz ma troche racji, w sumie i tak u nas nie ma co skakac w parkach bo ich nie ma, a co do najlepszych to jazdy z markiem i staszkiem na sam poczatek powiny wystarczyc ja tutaj sie raczej zastanawialem nad tym co on umie na te warunki co ma

cały czas o tym Marku i Staszku? Jakiś fanboj z ciebie jest uczy co ;) Człowieku, nawet nie zdajesz sobie sprawę co ty powiedziałes na początku... Nie chce nic mówić, ale takie wypowiedzi, ze "ktoś czegoś nie osiągnie bo cośtam", są słabe na maksa. A może ty jestes jakimś mega kozakiem z przyczajki? Na jakiej podstawie stwierdzasz, ze ktos nie będzie dobry za kilka lat oraz skąd wiesz, ze tylko twoi "guru" umieją ciosać na switch... Każdy ma prawo do swojego zdania, wiec je napisałeś, a teraz dostajesz ripostę men, od innych użytkowników ski2die ;). To jest internet, każdy może pisać co sie chce wiec nie miej pretensji ze "jadą po tobie". Chciałbym Cię spotkać w tym sezonie w snowparku i porozmawiać z tobą.

ps. największa beka to hasło: "w usa to takie triki to normalka ;)"

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

ps. największa beka to hasło: "w usa to takie triki to normalka wink"

a ja ci kureffka powiem ze sie myslisz :] bo tam nie kazdy to potrafi... bylem widzialem na 10narciazy moze 3 cos potrafila reszta nic

pozdro

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

elo, przecież nikt nikomu źle nie życzy, więc o co wam chodzi? Porównujemy tylko możliwości i warunki w stanach i w polsce, nie ma się co oszukiwać, do stanów brakuje nam dużo i na pewno dużo czasu minie zanim dojdziemy do poziomu ich tricków, dla mnie nie jest to ważne, bo ja będę sie tak samo cieszyc kiedy w koncu siądzie mi czysta trójka, jak koles w stanach, który zrobi pierwsze sw1080....

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

nie o to tu chodzi... przeczytaj dokladnie caly temat to sie dowiesz...

35 (edytowany przez Gnali 2006-01-29 12:58:28)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

Mi sie zdaje że przez to że w Stanach jest mega moda na freeskiing to kupa tych narciarzy to troche pozerzy, i niewiele potrafią. A o Macku Świerku słyszeliście? To dopiero jest rootsowy rider, najlepsze backflipy z grabami jakie ludzkość widziała, szkoda że juz nie jeździ miał kozacki agresywny styl!!

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

maja 13 lat w wieku 16-17 madrzeja i gowno z nich jest taka prawda...

gnalcze podobno maciek dostal sponsora w stanach : ) ale tylko tyle slyszalem z opowiesci wiec nie wiem czy to prawda

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

no co ty? to mega wypas, jak będziesz Vodka znal szczegóły jakieś to dawaj cynka

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

teraz dopiero przeczytałem ten cały temat i sobie myśle że po pierwsze Szczepan to mega napierdalator i mysle że razem z resztą chłopaków z zako mają największy poziom w "juniorach"(patrz Ci młodsi). Po drugie wali mi że ktoś w stanach rzuca 5 switch i że to jest dla niego normalka. Po trzecie Vodka z jedną Twoją wypowiedzią sie zgodizć nie moge, bo napisałeś że nie ma sie co pokazywać na PFO bez piątek switch, bo jakbym nawet tylko graby chwytał to i tak popjechałbym na PFO bo nie tylko chodzi o wygraną ale po to żeby sobie poskakać ze swoimi ludzmi, razem pośmiac, czasem bić sie na tricki,a już nagroda to myśle że tylko deser to całej trej pięknej imprezy. A na koniec po czwarte dobrze że PEPa tu nie...

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

bo chodzi o to by jeździć dla siebie i dla własnej przyjemnosci, stąd bierze się postęp i stąd biorą się srogie tricki i po tym co widzimy w naszym kraju to jest sporo ludzi którym jeżdżenie sprawia dużo radości i chyba tu leży sens tego wszystkiego, nie gońmy ameryki tylko idzmy na stok i ameryka, skandynawia czy inna śnieżna potęga sama do nas przyjdzie. to chyba dzięki nam (snb i fski którzy naprawdę kochają ten sport) mamy sporo naprawdę porządnych imprez i coraz to więcej konkretnych parków. to dzięki nam dystans sie zmniejsza i mam nadzieję będzie sie zmniejszał. a poza tym  to nie snowparki jeżdżą tylko ludzie i nie narzekajmy że nie ma parków - bo nie było ich dwa lata temu. jak nie ma parku to bierzesz łopatę i sypiesz. zawsze do przodu. zawsze dla siebie.

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

nie mówiłem o tym ale ok

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

misiek zle mnie zrozumiales : )... chodzilo mi o to jesli chce ktos powalczyc a ze tester znalazl sie tu z nikad i nagle zaczol jezdzic po najlepszych to powiedzialem zeby wpadl i pokazal co potrafi i ze bez swicha nie ma co pokazywac o to mi chodzilo

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

mówiłem że jeździć nie umiem tak dobrze ale wydaje mi sie że nie będzie to trudne zobaczymy sie za rok na PFo jak potrenuje

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

ja tester jestes mega zwalony cegłą w łeb chyba jak mozesz pisać, że nikt tu na sponsoring nie zasługuje...????? człowieku już mnie nie intersuje że obrażajać kogoś sobie robie złą opinię dokoła siebie już nie wytrzymałem. po prostu jak widzę co piszesz to myślę o tobeie same złe rzeczy. człowiekuuuuu! weź stąd znikaj. proszę pomyśl o tym. sponosoring nie jest u nas tak rozwinięty jak w usa itd ponieważ nikt jeszcze nie ciosa switcha10 okej Pedale? Sponsoring jaki otrzymują krajowi rajderzy jest adekwatny do ich umiejętności. Więc zamknij się jak nie wiesz o co chodzi.  Jesteś strasznym durniem!

ps: pojawia się wielu nowych ludzi i na forum i na stoku i stąd wynikają takie nieporozumienia jak ten tester. Wszyscy są spoko tutaj poza nim. Nie zna chłop środowiska, które buduje od podstaw rozwój naszego sportu i nie zna nas samych osobiście... Mam nadzieję, że tester pójdzie po rozum do głowy i już się więcej nie będzie odzywał w podobnym tonie. Peace chłopy!

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

Mi się poprostu wydaje ze kilka osob narciarzy mysli sobie wiecej niz tak naprawde moga, ja z nimi nie gadam, moze mam mylne zdanie ale tak raczej jest. A oceniac mi to wolno nawet jesli z nimi nie rozmawialem czy ich nie znam...bo poprostu maja te luzne swoje ciuszki kolorowe itd i mysla ze sa fajni. Mnie to wkurza

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

Tester daj juz spokuj i nie staraj sie psuc "atmosfery" na forum