46 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester  Kto według Ciebie  zasługuje na sponsoring?? Może TY??

47 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

jak masz takie wyrobione zdanie to powiedz kim jestes a nie ukrywaj sie pod nickiem jakims!
a jak cie cos wkurza to po co jezdzisz na nartach? i po co tu piszesz jak cie wkurzaja tacy ludzie jak my?

48 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

"Ignorancja jest wielką siłą" by G. Orwell
Panowie nie widze powodu dla którego należałoby kontynuować dyskusje z testerem
swoimi wypowiedziami pokroju "wystarczy dzień ćwiczyć" albo "nie jest to trudne" "nie umiem ale za rok zobaczycie na pfo" udowodnił iż za wiele o freeskiingu do powiedzenia nie ma (przynajmniej zgodnego z prawdą :))
ponadto jego głos jest odosobniony
więc szkoda klawiatur i czasu na takiego osobnika

pozdro

49 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester napisał/a:

Mi się poprostu wydaje ze kilka osob narciarzy mysli sobie wiecej niz tak naprawde moga, ja z nimi nie gadam, moze mam mylne zdanie ale tak raczej jest. A oceniac mi to wolno nawet jesli z nimi nie rozmawialem czy ich nie znam...bo poprostu maja te luzne swoje ciuszki kolorowe itd i mysla ze sa fajni. Mnie to wkurza

tester napisał/a:

mówiłem że jeździć nie umiem tak dobrze ale wydaje mi sie że nie będzie to trudne zobaczymy sie za rok na PFo jak potrenuje

Hihi ziom ty chyba myślisz sobie więcej niż możesz :P

Ty a o co ci chodziło z tymi ciuszkami ?? :/

Człowieku kolorowe lużne ciuszki to jest lans :D i raczej nikt przez to że ma fajne wdzianko gogelki nie czuje sie lepszy i fajniejszy od kogoś innego O_o

50 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

lans bounce bling bling co? Dlatego ,że niektórym to tylko to w głowie :]

51 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

No to powiedz Tester kto jest własnie taki? Zdawać to Ci sie może...

52 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

a skad wiesz co komu w głowie?

53 (edytowany przez ukasz 2006-01-29 21:59:35)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester napisał/a:

mówiłem że jeździć nie umiem tak dobrze ale wydaje mi sie że  nie będzie to trudne zobaczymy sie za rok na PFo jak potrenuje

japierdole <hahaha> ej koles ile ty masz lat wogole ? bo jak ponizej 10 to ci wybaczam te twoje debilne gadki... jak chcesz wzbudzic wokol siebie jakies zainteresowanie to przyjedz na to pfo za rok dwa czy za 10 lat i pokaz wszystkim jaki jestes zajebisty niewylansowany niesponsorowany i grzyb wie co tam jeszcze sobie myslisz ale teraz daruj sobie juz te twoje mądre posty i moze zacznij komentowac artykuły na onecie, nie pasujesz tu

to jest chyba negatywny skutek tego ze freesking w polsce zaczyna byc popularny, jak bedzie mozna przeczytac cos o nartach w popcornie albo bravo to bedziemy miec tu coraz wiecej takich debili ktorym sie cos wydaje choc nie maja o tym pojecia

54 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

nie przklinaj, rozmowa może być dalej kulturalna, ja nie klne, przynajmnie jtaki tego plus

55 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

szkoda ze jest to jedyny plus twych wypowiedzi

56 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

tester szkoda slow na ciebie :/ odpusc gosciu i znikaj z tąd bo " siare " robisz

57 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Wiemy gdzie jeździ Phil Belanger

oj stary od kultury wara... bo to co piszesz nie zasługuje na takie miano. A poza tym to nie dyskusja tylko ktoś tu dostaje niezłe baty od innych