16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

infiltracja profili od przyszłego tygodnia każdy "członek" :) forum musi złożyć oświadczenie lustracyjne czy współpracował czy nie!

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

ja piekarz, syn szymona i joanny, urodzony w sosno, będący w posiadaniu pary nart, pary kijów oraz butów flex 110 świadom odpowiedzialności za złożenie niezgodnego z prawdą oświadczenia, po zapoznaniu się zarówno z treścią wcześniejszych postów jak i postów zamieszczonych na konkurencyjnym forum dyskusyjnym oświadczam, że nie pracowałem, nie pełniłem służby ani nie byłem współpracownikiem w rozumieniu wyżej zamieszczonych postów, organów kontrolnych tego forum.

podpisano

piekarz

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

no ja powiem szczerze że mi sie też średnio ta sytuacja podoba...

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

Poświadczam iż ja nie mam jeszcze lustrzycy!!!

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

snowside napisał/a:

Poświadczam iż ja nie mam jeszcze lustrzycy!!!

a nie wystarczy lustrzanka?

21 (edytowany przez kurde_balans 2008-12-19 13:41:35)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

chłopaki bo się robi off topic troche wiec nie marudzic nie gadac tylko składać podpisane lojalki, odspiewać hymn podziekowac i do domu.

a teraz pare odp do innych postów:

-> Piekarz - oświadczenie przyjęte, a teraz prosze stawić się do pani Beatki do dyżurki i podbić ksiązeczke zakładową.

-> Longer - wątek założony był tylko raz, nikt go nie usunął nikt przy nim nie szperał, co mnie troche smuci bo założyłem sie o 4-pak Żywca ze nie wytrzyma 24h, ale tez i cieszy bo chodzi mi o to zeby ktos to przeczytał.

-> Sznerchu - GFO ma szanse zaistnieć, jeśli tylko własciciel stoku wyrazi zgode to bede cos ogarniał i nie wiem czy to bedzie Grodziec Freeskiing Open czy Kurde Balans Invitational ale plany są trzeba tylko pewnego podpisu i jednak wiecej śniegu.

-> Frycek - z tego co pare osób wspominało to wyjazd do Livignio nie był jakiś szałowy i nie wart swojej ceny, ale ja nie wiem, nie byłem na żadnym z turnusów, kompotu nie piłem, wypowiadać się nie będę.

-> Arona - zbanowanie Pinkiego częściowo rozumiem, gdzieś trzeba dać upust swojegmu nie poskromionemu gniewowi, ja zamykam oczy głeboko oddycham i licze do 10, inni biorą siekiere i idą rąbać drzewo a inni banują numery IP.

-> Kauli - pewnie masz racje, co nie znaczy że nie warto próbować.

i dzięki wszystkim za poparcie.

22 (edytowany przez mojzesz 2008-12-19 20:02:14)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

a dla mnie w ogole to cale ski tu daj to jakas miernota. gdyby nie forum - ten serwis nie mialby racji bytu, ktos to czyta w ogole? ledwie kilka razy w zyciu bylem na glownej stronie i z tego co widze, to serwis zajmuje sie glownie promowaniem SWOICH i SWOJEGO. generalnie nie jara mnie co zjadl dzisiaj szczepan karpiel czy ktos inny, gdzie byl na wakacjach i jakie badziewne zdjecia zrobil mu jego kolega z podstawowki. co to ma do srodowiska freeski? ja sie jakos nie czuje z nimi zintegrowany. w ogole widze tendencje: jak nie masz wszystkiego z armady i nie jezdzisz na wylansowane obozy leskiego to nie jest fristajl skijerem tylko poczatkujaca pipa. bez wideokouczingu ani rusz - a jakies lokalne jamy na klimacie? FUJ! dobra zabawa? FUJ!

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

a swoją drogą się ladnie kwestia bana dla Pinkiego za post o 36i6 w Cieszynie wyjaśniła(przynajmniej z moich domysłów prostych)... wejdzdzcie sobie w www.polishfreeskiingopen.pl i popatrzcie kto jest jednym z głównych sponsorów.. tak tak marka 36i6 :)

24 (edytowany przez wojar 2008-12-19 21:17:30)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

no chyba dałeś się za mocno ponieść emocjom mojżesz...

ciężko nazwać miernotą coś co zrzesza połowę a może i większość freeskierów w Polsce - masz info o zawodach recenzje itp (tu akurat ostatnio została zastosowana cenzura i dlatego ten topic bo nie było to zbyt fajne ze strony s2d)

jak nie byłeś na głównej stronie to nie za bardzo możesz wiedzieć co na niej jest, a newsów jest sporo - ich jakość zależy od tego kto je pisze ale jest to praca charytatywna więc nie wymagaj też że ktoś będzie ślęczał kilka dni nad skleceniem super relacji

kiedyś było sporo naprawdę fajnych tekstów które teraz są odświeżane w dziale felietony - szkoda, że nie pojawiają się żadne nowe ale sądzę, że nie ma co narzekać że ich nie ma jeżeli nie chce się samemu poświęcić trochę czasu na napisanie jakiegoś fajnego tekstu

promocja niektórych imprez i niektórych marek jest silnie widoczna ale to już chyba przywilej założyciela - może fajniej by rzeczywiście było gdyby nie było to aż tak nachalne że wszędzie widnieje znaczek Armady i od czasu do czasu pojawiła się fota ridera który na tych nartach nie jeździ.

sam możesz też sobie założyć bloga na s2d i pisać o tym co jesz na śniadanie - i nikt nie będzie musiał o tym czytać tak jak nikt nie musi czytać o tym co robi Szczepan - a nóż kogoś to interesuje

zawsze jak jakieś środowisko się powiększa zaczynają się tworzyć problemy i podgrupki - to chyba jest nieuniknione i w sumie już czuć że istnieją 2 a może i więcej "obozów" freeskingu w Polsce - nie będzie już jak kiedyś jednej wielkiej rodzinki pojawiła się kasa własne interesy, znajomości itd. i to zarazem psuje i pomaga freeskingowi ale tak było jest i będzie niestety ze wszystkim.

ale pisanie że s2d to miernota to można przesada szczególnie że obrażasz tym wszystkich użytkowników a nie tylko prowadzących do których masz jakiś problem.

sporo by można o tym pisać.

zgadzam się że niektóre akcje "władz" s2d i forum były przegięte ale mam nadzieję, że po tym "proteście" już to się nie powtórzy i będzie można spokojnie wyrażać swoje opinie bez strachu przed banem.

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

s2d było lepsze,ale miernota bym nie nazwał.Ale ta akcja z postami to jest jakis żal...

26 (edytowany przez mojzesz 2008-12-19 23:52:45)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

hm, troche za mocno sie wyrazilem. racja - nie tyle miernota ale mocno przereklamowana sprawa, mysle, ze tak lepiej. a uzytkownikow nie utozsamiamiam w ogole z "marka" s2d. serio. (forum a strona to dla mnie dwie zupelnie inne rzeczy)

wiem, ze nigdy nie bedzie juz wesolej freeski rodziny, ale szkoda - pokladalo sie nadzieje w tym srodowisku, przyszedl czas rewizji - jest jak kazde inne, ktore ulega profesjonalizacji. denerwuje mnie nachalne promowania swojego, kompletny brak pluralizmu i tworzenie sie "elity" wsrod narciarzy. elita = srodowisko zwiazane z portalem. to powoduje podzial na freeskierow klasy A i B. nie sadzisz?

27 (edytowany przez ODI 2008-12-20 00:15:04)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

rzeczywiście, mam takie odczucie(może subiektywne, moze nie), ze daje się odczuć taki podział,....mam nadzieję, ze sie mylę...

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

Ajj ludzie wyczilujcie. Już się powoli zaczynam gubić ... To forum jest dodatkiem do narciarstwa czy narciarstwo jest dodatkiem do tego forum?

29 (edytowany przez piekarz 2008-12-20 10:50:30)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

apeluję o odrobinę dystansu.
kajtek ma dużo racji.

PS balans Beata zbyła mnie w progu. powiedziała, że dzisiaj wigilia zakładowa i że mogę zostawić książeczkę ale kiedy ją podbije to sam ojciec dyrektor raczy wiedzieć : /

30 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ZNIKAJĄCE POSTY

ja nie mam wszystkiego z armady, nie jeżdżę na wylansowane obozy Leskiego, a jakoś żyję w zgodzie ze ski2die i resztą :)