61 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

Reflex napisał/a:

Znam wiele ludzi ktorzy, czytalo, jaralo sie i potem gowno z tego bylo, a jarac za bardzo sie tez nie masz po co, bo rzeczywistosc okaze sie okrutna i jeszcze sie zrazisz do tego.

racja

62 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

ej mieszko, pojebało cie?! :D dziewczyna chce sie dowiedziec troche o fs, złapac troche zajawy a ty z takimi tekstami?! kazdy z nas najpierw sie jarał długo filmikami i tym co gdzies zobaczył :P a dopiero potem było probowanie. równie dobrze mozesz powiedziec tym co sie pytaja gdzie wkrecic wiazania zeby sobie poszli bo to jest forum dla tych co jezdza a nie dla tych co chca probowac :D ej młody młody :P

63 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

rap nie zszedl na zadne psy, i ciekawe kogo masz na mylsi mowiac "pozerzy". Jedynymi ktorzy zeszli na psy to sa Ci ktorzy przestali byc raperami typu Sean Kingston itp itd. tak wiec mowiac ze RAP zszedl na psy rownie dobrze mozesz powiedzec ze Metal, Rock, Punk i Emo zeszlo na psy bo znajdziesz miliard "gwiazd" tego pokroju. Przyklad-->Kid Rock czy Green Day.

64 (edytowany przez mieszko_ 2009-01-08 11:19:21)

Odp: freeskiing

Szczepan: nie wiem co graja RAP czy tam HH (mniejsza z tym)  la coka nosta, jedi mind tricks, danny diablo jaram sie tym , wszedzie bedzie sciema i wyscig o kase
,  a tak poza tym   
PUNKS DEAD EMO KIDS NEXT ;]   

Geejuu!!:
(wierze,ze napisales tego posta dla podtrzymania tematu :D) pomysl troche :P. z wiazaniami i sprawami technicznymi to zupelnie innaa sprawa ZIoomuuśś :P
ja np. pierwsze wybrałem sie na narty na jakiegos drewniano-gownianego boxiikaa, poźniej pierwszy raz przejechana roorka na BK   
to byl pocatek zajawki. zamiast tracic(kazdy wie o ocb.) czas na forum i ogladajac filmiki bigałem po kumplach szukajac spawarki i rorek zeby zrobic wlasnego rejla.
ale spoko jakas glupia pupa zalozyla temat , to przynajmniej wyjasni sie pare spraw :D

65 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

hahaha jestes mistrzem

66 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

hahahahah dobra w sumie jebać to, jak mowisz ze tępa to znaczy że tępa haha :D

67 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

http://www.joemonster.org/art/10592/Nie … k_w_gorach

:D

68 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

hahahah ten drugi ziomek co siedzi obok ma taką samą kurtkę jak ja :D ale ja oczywiście podobnego świństwa bym koledze nie zrobił, nie kazałbym mu tak długo wisieć, tylko od razu wypiąłbym go z wiązań :D

69 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

ta ta winny sie tlumaczy ^^

70 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

Gajuuu ^^ napisał/a:

hahahahah dobra w sumie jebać to, jak mowisz ze tępa to znaczy że tępa haha :D

masz posłuch widze szatański  :cool:

71 (edytowany przez Tommy 2009-01-08 14:07:49)

Odp: freeskiing

zamiast iść pojeździć to pier*do*licie smuty.
mnie ch*** strzela bo dziś mam już chyba piątą z rzędu wizyte u lekarza i znowu mi będą plecy cięli po głupiej wyjebce, a wolałbym pośmigać niż leżeć w łóżku.
pogoda mistrz a tu freeskiing forumowy się szerzy- i nie chrzanić że są lekcje czy tym bardziej uczelnia i jakieś zasrane kolokwium-wsiada się w fure lub busa i nara :)
hi5 dla szerzących szydere w takich tematach!

72 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

moim celem bylo dowiedzenie sie kilku informacji na temat freeskiingu.
dzieki za pomoc.
'Świat schodzi na psy
Razem z nim ty'

73 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

H5 to Tommy :]
chodziło Ci o informacje - przejrzyj to forum, więcej informacji Ci nie trzeba. a jeżeli masz KONKRETNE pytania - zadaj je.
a jeżeli nie - to tu nie ma co pieprzyć głupot o hardcore underground rapie, , tylko trzeba brać deski pod pache i ciosać.
a jak się już rozwalisz na nartach (czego oczywiście nikomu nie życzę) i będziesz miała roczne "wakacje" to wtedy ewentualnie będziesz usprawiedliwiona za snucie wspomnień o "wolności, rapie i adrenalinie", bo nic innego Ci nie pozostanie ;)
pojeździsz trochę - z perspektywy czasu sama zobaczysz śmieszność tego wątku :)

74 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

potraktuje to wypowiedz osobiscie i nie uwazam ze schodze na psy...nawet jesli to jest czyjs cytat czy filozofia Krisznamurtiego! Temat kretynski, mieszko go moze tylko podbudowac :P

75 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: freeskiing

hahah no wlasnie  gdzie sa MODERNATORZYy!!!:D