31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

LESKI FOREVER!

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

Wonderful!

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

zajebista!!!!

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

Nom lay fajowy i wazne ze bez jakis zbednych udziwnien.

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

warto było czekać :D jeszcze jak będą wszystkie działy działały to już madafaka będzie :P
stronka świetna!!!!!!!

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

fajnie by było żeby do felietonów można było komentarze dawać i do fotek i klipów jak będą też.

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

HeY Mam pytanie. Czy mógłbym założyć klub o nazwie "ski2die" na stronie www.epuls.pl (jest to strona z blogami gdzie kazdy czlowiek moze nalezec do klubow tematycznych.. taki klub to cos w stylu forum) w prezentacji klubu chce umieścić logo strony i oczywiśćie widoczny link to strony www.ski2die.pl . W prezentacji wpisze też że klub jest pod patronatem strony ski2die. Bede sie opiekowal klubem. wiem ze na epulsie jest dosyc sporo ludzi ktozy maja zajaffke na frestyle czy freeride i wielu zainteresowanych w tych tematach. ba.. przyjmuje do klubu tylko narciarzy!! Licze na pozytywna odpowiedz. Oczywiscie w klubie bedzie jak najwiecej odnosnikow do forum i strony ski2die. Poprostu na epulsie jest masa przeroznych klubow.. ale brak o tematyce freestyle - ski. Pezeder :D

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

zajebista stronka! gratuluje i dzieki. tylko nie ma jak wrocic z forum na www.

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

ja codziennie klikam na sklep...;) :D
good job mate!
YO!!

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

YacMen napisał/a:

HeY Mam pytanie. Czy mógłbym założyć klub o nazwie "ski2die" na stronie www.epuls.pl (jest to strona z blogami gdzie kazdy czlowiek moze nalezec do klubow tematycznych.. taki klub to cos w stylu forum) w prezentacji klubu chce umieścić logo strony i oczywiśćie widoczny link to strony www.ski2die.pl . W prezentacji wpisze też że klub jest pod patronatem strony ski2die. Bede sie opiekowal klubem. wiem ze na epulsie jest dosyc sporo ludzi ktozy maja zajaffke na frestyle czy freeride i wielu zainteresowanych w tych tematach. ba.. przyjmuje do klubu tylko narciarzy!! Licze na pozytywna odpowiedz. Oczywiscie w klubie bedzie jak najwiecej odnosnikow do forum i strony ski2die. Poprostu na epulsie jest masa przeroznych klubow.. ale brak o tematyce freestyle - ski. Pezeder :D

po co zakladac znowu, jakies blogi, srogi, itp. Ja nie wiedz w tym sensu... Czy tak naprawde potrzebny man kolejny klub internetowy... Przeca wlasnie o to chodzi zeby spotkac sie w realu, a nie internecie, no nie! Na ski2die masz zajebisty dzial o ustawkach i nie potrzebujesz nic innego do szczescia. Dla mnie nie fajny pomysl z tym klubem. osobiscie mowie nie. co to ma byc... jakies grono net...

41 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

bez sensu akcja z klubemmmmmmmmm.... ja tez mowie nie... a msysle ze nikt sie na to nie zgodzi bo ski2die jest tak porzadna marka czy tez jak inaczej to nazawc ze jakiekolwiek podpinki pod ski2die zeby tylko cos dobrze wygladalo to brak wlasnej inwencji tworczej. co to YacMen a bez ski2die nie mozesz zalozyc tam fora www? i poza tym i tak tylko tu sie odbywaja dyskusje na temat fikania w pl w sieci... man..elooooo?

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

jak fajnie wejsc na ski2die.pl i ujrzec sajt a nie forum
graficznie jak dla mnie git, zeby tylko wszystkie dzialy byly czynne ;)

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

noooo spoko pytam tylko a wy jedziecie po mnie bleeehh :P nie zadna przypinka czy cos takiego.. zreszta macie racje chyba bo to taka niepotrzebna przypinka.. jest jedno glowne forum i luuz :P wiec nevermajd :D

a apropo www! Szok jestem pod wrazeniem :O bajer :D

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: WWW

No nic tylko sie cieszyc zpozytywnych komentarzy!
Ja joz wrocilem ze slonecznej Itallii wiec bede pchal sprawe do przodu chociaz wielki SzaC dla Leskiego ze pod moja nieobecnosc ogarnial sprawy z naszym programista Niedzwiedziem!