31

Odp: AMP Freestyle

no a kiedy będą jakieś nowe wieści czy AMP zadziała?

32

Odp: AMP Freestyle

ojjjjj.
w zeszłym roku nie było amp fs wiec nie ma pewności czy będą w tym samym dniu:) no ale powinni tak ogarnąć, żeby zawody były w innych terminach, w końcu nie ma ich w Polsce miliona, i jakiś wolny dzień by się znalazł...
jak coś ja się spróbuje rozdwoić ale też nie wiem na pewno.
czyli czekamy na info;)

33

Odp: AMP Freestyle

Rozmowy w sprawie AMP cały czas się toczą - taka Polska specyfika - wszystko trwaaaa strasznie długo.

Jeśli wszystko się potwierdzi to termin jest zaklepany - 6 marca 2010 (sobota)

Po kolejnym spotkaniu w najbliższą sobotę będę miał więcej info.

Peace :)

34

Odp: AMP Freestyle

any judging there? :)

35

Odp: AMP Freestyle

No więc nieoficjalnie napiszę, że odpalamy AMP-y - na początek tylko BIG AIR. Termin jak wyżej, czyli 6 marca ... oczywiście w Zakopcu.

Studenci wszystkich uczelni łączcie się i przybywajcie.

36

Odp: AMP Freestyle

A jak z mozliwoscia startu? Probowalem cos zagadac na uczelni i doszlo mnie info, ze nie kazdy bedzie mogl startowac, tylko beda potrzebne jakies punkty z zawodow (wtf?), moze ktos to jakos rozjasnic?

37

Odp: AMP Freestyle

ciekawe czy treneiro Piotr N. z sekcji AZS UJ wystawi reprezentację do big aira, świetnie, nie mam planów na 6 stycznia, jak mnie Lesław zatrudni do sędziowania to z chęcią zobaczę zmagania, może jacyś nieznani mistrzowie się ujawnią, can't wait!

38

Odp: AMP Freestyle

Szersze info o AMP będzie już jutro - jak Janek się wyrobi z napisaniem :)

Puchar AZS w BIG AIR będzie imprezą towarzyszącą AMP - rozegraną na zakończenie zawodów.
Nie trzeba będzie żadnych punktów, ani zgłoszeń z uczelni.
Rozegrany będzie tylko Big Air.
Wszystko odbędzie się 6 marca na Harendzie w Zakopanem na skoczni, która zostanie po PFO - oczywiście przez miesiąc dzielący te imprezy dużo ciekawych historii pogodowych może się zadziać w Zakopconym, ale hopkę podszejpujemy zawodowo.
Na razie tyle - more info na stronie głównej na dniach.

39

Odp: AMP Freestyle

http://www.ski2die.pl/kalendarz/imprezy/wiecej/879/puchar-azs---big-air.html

40

Odp: AMP Freestyle

bede

41

Odp: AMP Freestyle

Także tak. Żadnych punktów nie trzeba. Wszyscy mile widziani. Postaramy się żeby było grubo. Nieoficjalne info jest też takie, że komentatorem będzie główny szyderca Warszawy: Wiseł, innym znany jako Członek Narodu Wybranego, a film zostanie zmontowany przez Laola Film Studio, czyli przez Kubę Winkowskiego znanego m.in. z produkcji z zeszłorocznego PFO.

42

Odp: AMP Freestyle

bed juz za rok oficjalnymi AMP'ami jak sadzisz Janie ?

43

Odp: AMP Freestyle

Trochę lipa z miejscówka na after.Impreza będzie zamknięta,czy każdy będzie mógł wejść?

44

Odp: AMP Freestyle

podobno jest zamknieta i jest zajebiaszczo :]

45 (edytowany przez klito 2010-01-17 20:37:00)

Odp: AMP Freestyle

Krystian Siteń
Politechnika Rzeszowska - Rzeszów
ksiten@gmail.com

na AMPach bylem 2lata temu (rok temu problem z kolanem). w tym roku jade