46

Odp: TwoTip Blog

free66 napisał/a:

haha przed chwila byla reklama twotipa w tvnie w uwadze :D

brzmi ciekawie ;D

A jeśli o sam sklep chodzi, a w sumie o stronę, to bardzo zajawkowe drewniane tło :D mała rzecz, a jak cieszy ;)

47

Odp: TwoTip Blog

chodzi o to ze bylo o Gerardzie z Andrychowa, ktory jest mistrzem swiata w kickboxingu i nagrywa plyte chyba hiphopowa, i bylo pokazane studio gdzie byly naklejki twotipa i byly na I planie :P a mykes polega na tym ze jest romem

48

Odp: TwoTip Blog

Romski kickboxer z Andrychowa nagrywający płytę hiphopową? Chryste, co za kombos...

49 (edytowany przez sloniu 2009-11-22 10:29:01)

Odp: TwoTip Blog

mamy już DonGuralesko teraz będzie DonCiawaresko

50

Odp: TwoTip Blog

no i ma zaskakujący przydomek... Cygan!

51

Odp: TwoTip Blog

Pomimo, że nie znam tego Gerarda to zbiera same pochlebne opinie od znajomych którzy z Nim trenują. Myślę, że przez to że jest romem to go nie skreśla przecież

52

Odp: TwoTip Blog

ciekawe jeszcze czy w cyrku pracuje...


będą jakieś kijki prócz tych 3 par Armad?

53

Odp: TwoTip Blog

GoodShit napisał/a:

ciekawe jeszcze czy w cyrku pracuje...

dziwny rodzaj dogryzania z Twojej strony. On coś osiągnął a o Tobie jak na razie nic nie słyszłem :]

54

Odp: TwoTip Blog

to nie było dogryzanie, mam gdzieś Wasze gdybanie o tym co robi, kim jest. to jest forum chyba o czymś co dotyczy śniegu :) A czy Rom, który jest raperem i kickboxerem ma tak naprawdę doczynienia ze śniegiem? Chyba, że zaśmiecacie ten temat, tylko dlatego, że miał naklejki twotipa, o których nie ma pewnie pojęcia, a Wy robicie szum na prawie dwie strony.

Spoko, o Tobie tez nie słyszałem. Nie wiem czemu go tak bronisz, ja mu ani nie dogryzam, ani go nie bronię, nie znam go, Ty też, sam tak mówiłeś, więc wyczilałtuj ziomie i spuść trochę z tonu. Sława jest tylko po to by spełnić jakieś swoje ciulowate widzimisię, lepiej być dobrym w tym co się robi i nie emanować tym jak "gold" fiftisenta. tyle ode mnie.

Ja się tylko o kije spytałem, więc jak? :)

55

Odp: TwoTip Blog

będą , a nawet już są - troszkę cierpliwości - dużo się dzieje :-)

56

Odp: TwoTip Blog

ja proponuje abyś odwiedził jakieś forum sztywnego trzymania się reguł, może tam będziesz czuł się dobrze.

57

Odp: TwoTip Blog

Nie lubie po prostu krytykowac ludzi ktorych nie znam. No chyba ze mowa o politykach :P
Kazdy kto ma nasza-klase jest znany :]

58

Odp: TwoTip Blog

a czy ja krytykuje? Koleś ma pasje i ma ode mnie jednego, wielkiego propsa za to, a reszte mam w dupie.

sloniu, ta, sztywne reguły. tylko ten temat nazywa się "TwoTip Blog" jakbys nie zauwazył. możecie śmiecić, mi to zwisa koło tego kickboxera z Andrychowa, naprawdę ;] Ja swojego się dowiedziałem i wielkie dzieki, że ktoś tutaj umie odpowiedzieć na pytania, które są istotą tego tematu ;]

hahaha. Chyba, że Ty lubisz cisnąć na Romów, prosze bardzo, ja Ci nie będę bronił, Twoj interes.

59

Odp: TwoTip Blog

ja też bym chciał zaznaczyć że ja nie miałem na myśli wyśmiewanie się z gościa że jest Romem czy Cyganem. Chodziło mi tylko o to że romski kickboxer nagrywający płytę rapową to niecodzienny zestaw :)
dobra koniec dyskusji bo się robi niezły offtopic

60

Odp: TwoTip Blog

dobra dobra i tak wiemy dlaczego tort na cyganskim weselu zrobiony jest z gowna :P haha