61

Odp: TwoTip Blog

Szczepan napisał/a:

dobra dobra i tak wiemy dlaczego tort na cyganskim weselu zrobiony jest z gowna :P haha

Proca:D

62

Odp: TwoTip Blog

to jeszcze czekamy az dystrybutor zdecyduje sie na full tilty x)

63 (edytowany przez Bitels 2009-11-26 16:51:40)

Odp: TwoTip Blog

http://img21.imageshack.us/img21/4907/10458741.jpg

jest promocja ;]

64

Odp: TwoTip Blog

ja już zamówiłem;p Chyba się dupnęli:)

65

Odp: TwoTip Blog

no raczej ;)

66

Odp: TwoTip Blog

gratuluje zakupu :]  troche zaoszczedziles

67

Odp: TwoTip Blog

tera się wykręcają i nie chcą mi tego wysłać:( ich pech że się dupnęli!!!

68

Odp: TwoTip Blog

dokładnie. Powinni Ci to wysłać moim zdaniem. Za pomyłki się płaci ;)

69

Odp: TwoTip Blog

no ale w sumie to usmiecilem to tutaj zeby poprawili.

70

Odp: TwoTip Blog

No raczej:)A najlepsze jest to że wczoraj to zamówiłem i od razu przelałem kasę!!!

71 (edytowany przez GoodShit 2009-11-27 17:41:52)

Odp: TwoTip Blog

postaw się w ich sytuacji. masz sklep i jakiś dzieciak to wykorzystuje bezczelnie i chce tylko pożerować na czyimś błędzie, a przy tym tracisz jako właściciel sklepu 200zł. co byś zrobił? na pewno nie przesłałbyś jeszcze listu z podziękowaniem, za zrobienie ich w ch*ja i wykorzystania pomyłki.

72

Odp: TwoTip Blog

Trzeba błędy wliczyć w koszta sklepu niestety. Co poradzisz... :/ Popełnili bład tracąc 200zł ale to może zaplusować na przyszlość, wtedy beda bardziej pilnować to co wpisuja na strone. Z reszta to ich sklep, wtracał sie nie bede :P pokoj iVii :D

73

Odp: TwoTip Blog

Ale patrz, działają równo od 3 tygodni, pierwsze kroki, pomyłka, ktoś reaguje, pisze tutaj, żeby pomóc, a ktoś to bezczelnie wykorzystuje i robi to jak na złość, jeszcze chce udupić przelewając natychmiastowo kase. Zero empatii. Troche by się jej przydało ziomy, w końcu jesteśmy prawie jak rodzina więc mniej srania i aspołeczności i więcej taktu i ogarnięcia. to zaplusuje, na przyszłość.

74

Odp: TwoTip Blog

No wiem ale nie tylko ja tak zamówiłem!!!I nie ze złości przelałem od razu kasę tylko że miałem czas!!!I nie moja wina że się dupnęli!!!

75

Odp: TwoTip Blog

juzio96 napisał/a:

No wiem ale nie tylko ja tak zamówiłem!!!I nie ze złości przelałem od razu kasę tylko że miałem czas!!!I nie moja wina że się dupnęli!!!

kto się pomylił ten traci ;) proste.